800 TL fare önerisi

Bütçe
mümkünse 1000 üzerine çıkmayalım :)
PMW 3389 iyi bir sensör olabilir fakat orta seviye ila üst seviye arasına girer fakat PMW 3395 ile arasındaki hiçbir fark hissedilmez.

Wireless modeline mi bakıyorsun?
Ona lafım yok hocam adam sensöre çöp diyip 2000TL bandında yine 3389 sensör kullanan bir mouse öneriyor.

N11 veya kimin sattığı belli olmayan trendyol mağazalarından alacaksanız evet bulabilirsiniz. Fakat yetkili ve resmi gaming.gen.tr gibi satıcılardan 1900TL altına bulunmuyor.

Dostum satıcı yorumları iyiyse sorun olmaz :)
Trendyol ve N11 yorumlarına bot basılmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şuan piyasada satışını yapan X Bilişim markasını arattığınızda ikinci el ürün yolladıklarına ve arızalı ürün gönderip iade yapmadıklarına dair şikayetler okuyorum.

Trendyol ve N11 yorumlarına bot basılmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şuan piyasada satışını yapan X Bilişim markasını arattığınızda ikinci el ürün yolladıklarına ve arızalı ürün gönderip iade yapmadıklarına dair şikayetler okuyorum.
Dostum yorum yapmak için ürünü satın alman ve ürünün eline ulaşmasi hatta bir süre geçmesi gerekiyor üstünden :)

Dostum yorum yapmak için ürünü satın alman ve ürünün eline ulaşmasi hatta bir süre geçmesi gerekiyor üstünden :)
Konuyu bilmediğinizi varsayarak açıklayayım. Belirli görev siteleri üzerinden ürünü gönderip üzerine belli bir miktar para vererek yorum yaptırıyorlar. Daha sonra ürünü geri istiyorlar ve verdikleri para cebinde kalıyor.

Konuyu bilmediğinizi varsayarak açıklayayım. Belirli görev siteleri üzerinden ürünü gönderip üzerine belli bir miktar para vererek yorum yaptırıyorlar. Daha sonra ürünü geri istiyorlar ve verdikleri para cebinde kalıyor.
Dostum azıcık bekle stok gelsin o zaman ürüne. Daha geçen gun ITopya'da 700 TL idi.

Dostum azıcık bekle stok gelsin o zaman ürüne. Daha geçen gun ITopya'da 700 TL idi.
Alacak olan ben değilim hocam şuan önerdiğiniz üründe bulunan resmi fiyat üzerinden açıklama yaptım yoksa elbette ASUS Rog modeli Glorius ve CM modelinden daha kaliteli malzemelere sahip ve aynı sensörü kullanıyor. Önerdiğiniz mouselara çöp demiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı