800 TL FSP PSU Önerisi

Bütçe
800

talhacosan

Centipat
Daha fazla  
RAM
Goodram 8x2 3200mhz cl16
İşlemci
R5 5500
Arkadaşlar merhaba yakın zamanda İtopya'dan "alper bicen" ürün kodlu sistemi satın aldık ama güç kaynağı powerbooster pek beğendiğim bir PSU markası değil. FSP almayı düşünüyorum 500W ya da 600W gibi bir şey alacağım. Eğer ikisi de olmazsa 550W olur mu ve FSP marka alınır mı?

Markaya göre ürün alınmaz.

PK550D'den aşağıya düşmeyin. NAYS ile %10 indirim dahilinde fiyatı istediğiniz seviyeye çekersiniz.

Güvenilir markadır, ekran kartınız nedir? Taşıyabilirse bu PSU'yu öneririm bütçenizi biraz arttırmanız gerek.

Ekran kartım RTX 3050 bir yandanda Gaming gecesinden iyi bir PSU bekliyorum bulabilirsem alacağım.

PK550D'den aşağıya düşmeyin. Nays ile %10 indirim dahilinde fiyatı istediğiniz seviyeye çekersiniz.

Ürünü favorilerime ekledim duruma göre 600W alabilirim. Öneriniz için teşekkürler.

En iyi PSU markası dünyaca tanınmış seasonictir. Yüksek kapasiteli olanları pahalıdır ya da ülkede olmayabilir. Ama gözün kapalı alabilirsin.

Son düzenleme:
En iyi PSU markası dünyaca tanınmış seasonictir. Yüksek kapasiteli olanları pahalıdır ya da ülkede olmayabilir. Ama gözün kapalı alabilirsin.

Hocam Seasonic markasına Akakçe'den baktım Seasonic 550W 2.350TL diye görmüştüm. Ama fiyatları ucuzlarsa bütçeme uygun hale gelirse neden olmasın ama şu anlık araştırdığım alanlardan çoğu kişinin önerdiği FSP markasını düşünüyorum veya biraz daha araştırır bakarım MSI alırım ama MSI PSU hakkında pek bir araştırmam yok.

Hocam Seasonic markasına Akakçe'den baktım Seasonic 550W 2.350TL diye görmüştüm. Ama fiyatları ucuzlarsa bütçeme uygun hale gelirse neden olmasın ama şu anlık araştırdığım alanlardan çoğu kişinin önerdiği FSP markasını düşünüyorum veya biraz daha araştırır bakarım MSI alırım ama MSI PSU hakkında pek bir araştırmam yok.

MSI da kaliteli Gigabyte kötü Cooler Master orta seviye. Benim 3090'ı MSI 1000W besliyor.

PK550D'den aşağıya düşmeyin. NAYS ile %10 indirim dahilinde fiyatı istediğiniz seviyeye çekersiniz.

NZXT C550 550W 80+ Bronze Yari Modüler 120mm Fanli PSU | ITOPYA
hangisini almayalım

Yeni konular

Geri
Yukarı