800 TL işlemci soğutucu önerisi

Noctualar Türkiye'de var mı ki?
Var tabi, link paylaştım.
n11.com'dan Noctua NH-D15S 140mm Fanlı Sessiz Intel AMD Uyumlu Cpu Soğutucu seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Cooler Master ML240L
Aynisi bende de var. Fanlarını soktum attım.

Var tabi, link paylaştım.
n11.com'dan Noctua NH-D15S 140mm Fanlı Sessiz Intel AMD Uyumlu Cpu Soğutucu seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

bunun çift fanlı modeli var mı acaba satan?

Bunun çift fanlı modeli var mı acaba satan?

Var tabii, link paylaştım.
n11.com'dan Noctua NH-D15S 140mm Fanlı Sessiz Intel AMD Uyumlu CPU Soğutucu seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Allah kahretsin o modeli.Coolermaster gibi bir firmaya bütün güvenim sarsıldı. Sıvı alacaksan Corsair ya da EVGA alacaksın. EVGA'da burada yok.
Bunun çift fanlı modeli var mı acaba satan?

NH D14 çift fanlı. Şu an N11'de bulabilirsin. Eğer dar bütçe sıkıntınız yoksa para veririm ve sağlam soğutma ile keyfime bakarım diyorsaniz hiç çekinmeden paraya kıyın ve alın Noctuayı.

nh 14 ile 15 arasında cok bir fark var mıdır acaba? Aslına bakarsanız uzun zamandır bu model aklımda zaten ama sıvı sogutucu mu yoksa bu mu kararsız kaldım ama bu ileri seviye bi hava sogutucu. Giriş seviyesi bir sıvı sogutucudan daha iyi olur diye düşünüyorum? Sizce?

15 modeli sanki RAM yuvalarina göre daha iyi tasarlanmış gibi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NH-D14 bu şekil. RAM boyutunu göze almak lazım.

15 modeli sanki RAM yuvalarina göre daha iyi tasarlanmış gibi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NH-D14 bu şekil. RAM boyutunu göze almak lazım.

RAM'lar LPX ise sıkıntı olmaz. Düşük profilli. Oluyorsa da once RAM sonra fan takilmali. O şekilde de illa ki olur diye dusunuyorum.
@Deadshot87 Be Quiet güzel fan, arctic bulursan onunla değişebilirsin. Ben Corsair HD120 ile degistim. Para sıkıntı değil diyorsan, kesinlikle Noctua NF-F12 güzel fan @Shimada Sensei kullanıyor. Rengini sevmeyenler var ama beklersen siyah modeli Invetus'a gelir.
Görsellik önemli değil.Teşekkür ederim model bilgileri için.Notumu aldım.

@Deadshot87 Be Quiet güzel fan, arctic bulursan onunla değişebilirsin. Ben Corsair HD120 ile degistim. Para sıkıntı değil diyorsan, kesinlikle Noctua NF-F12 güzel fan @Shimada Sensei kullanıyor. Rengini sevmeyenler var ama beklersen siyah modeli Invetus'a gelir.
Oldukça güzel bir fan, taktığımda 6-7 derece düşüş olmuştu sıcaklıkta. Çıt da çıkartmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı