800 TL kablosuz oyuncu faresi önerisi

Kampfar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kablosuz mouse arıyorum fakat pille çalışanlardan değil. Dahili bataryalı. Uzun ömürlü bir şey arıyorum.

700-800 civarına kadar çıkabilirim. Bulunur mu bu fiyatlara?

Tutuş şekliniz nedir? Önerim:

Bende kullanıyorum. Rampage deyip geçmeyin iyice araştırın. Kötü bir ürün değil. Yurtdışındaki adı Pwnage Symm Wireless'tır.

Herhangi bir tutuş şekli ve el boyutunuzu belirtmediğiniz için bunları önerebilirim.

Bende kullanıyorum. Rampage deyip geçmeyin iyice araştırın. Kötü bir ürün değil. Yurtdışındaki adı Pwnage Symm Wireless'tır.
Hocam aynısı olduğunu sanmıyorum çünkü özelliklerinden bazıları farklı. Pwnage Symm Wireless'te Kailh GM8.0 var ancak Fury Z'de Omron 20M var. Ek olarak Symm'in 80 saat kullanım süresi varken Fury Z'nin 48 saat. Ve Symm'de 3370 varken Fury Z'de 3335 var.

Ürün diğer Rampage ürünlerinden sıyrılıyor ancak buna 700 TL gerçekten verilmez.

Hocam aynısı olduğunu sanmıyorum çünkü özelliklerinden bazıları farklı. Pwnage Symm Wireless'te Kailh GM8.0 var ancak Fury Z'de Omron 20M var. Ek olarak Symm'in 80 saat kullanım süresi varken Fury Z'nin 48 saat. Ve Symm'de 3370 varken Fury Z'de 3335 var.
Evet, Fury Z zaten Pwnage Symm v1.
Aerox 3 mantıklı geldi
Alınmaz.

Model O Wireless'ta bakılabilir.

Evet, Fury Z zaten Pwnage Symm v1.
Bahsettiğimiz ürün bu değil mi?

Bahsettiğimiz ürün bu değil mi?
Fury Z gen 2 değil. Gen 1. Asıl üretici İroncat Symm. İroncat, Pwnage içinde üretiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı