800 TL kasa önerisi

Bütçe
5500
Daha fazla  
Merhaba çoğu parçamı seçtim Intel almak istiyorum AMD ısınıyor pin sıkıntısı falan var sevmiyorum. İleride PSU ve kasa hariç her şeyi tek seferde değiştireceğim ama şimdi bütçem kasalara göre az ve artık bekleyemiyorum. Şu anki PC çok kötü babam karne hediyesi olarak yeni PC alacağı için fazla pahalıya da kaçmak istemiyorum 2.el ise burada öyle yaygın değil bilgisayar bulmak zor herkes hazır satıyor ve diğer illerde alsan dolandırıcı çok başka ilden kargoda sıkıntı iade falan yok kırılsa gider parçalar. Düşük ama güncel GoW gibi oyunlarda 30 FPS alsam da olur ama FPS oyunlarında FPS 100'ü geçmesi lazım sadede gelirsem bana uygun kasa bulamıyorum 900-700 civarı şekli güzel mesh ve fansız(uygun fan buldum) hem ön hem üst hem de pcu için toz filtresi olan önü kapalı güzel kasa var ama pcu toz filtresi yok 1 SSD 1 HDD yeri var bir de çok uzun bana göre bir kasa var ama oda tipi güzel bir kasa değil özellikleri iyi ama tipi iyi değil ve çok büyük ben 35-40 cm arıyorum daha büyüğü olmaz çünkü kasanın slotların hepsi üstte olduğu için masanın kasa için olan o bölümünde kasanın üstü msdsmın bilgsayar kasası bölümünün tavanına yapışıyorla ve USB falan kullanılmıyor bir de kasa yeri kapaklı ucunu dışarıda çıkaramıyorum Frisby ve Turbox hariç önerebileceğiniz bir kasa var mı USB önde olsa da olur ya da üst fark etmez mesh ya da hava sürkülasyonu iyi önü kapalı, modern şık temperli camlı USB 3.0'lı 3 veya 4 USB'li 2 de olsa sıkıntı yok fansız PSU suz en az 2 SSD 2 HDD yeri olan önünde üstünde pcu yerinde toz filtresi olan bir kasa.

Ekran görüntüsü 2023-02-16 185706.png

Ekran görüntüsü 2023-02-16 185756.png

Ekran görüntüsü 2023-02-16 185814.png

Ekran görüntüsü 2023-02-16 190856.png

Böyle toplam 5443,23 TL ama alttaki kasa da daha var aklımda.

Ekran görüntüsü 2023-02-17 091146.png

Bunu alırsam 120 TL kardayım ama bununda HDD ve SSD alanı 1 tane bunu alıp altına bir toz filtresi ayrı alayım mı?(bu arda rush warship RCA212 güzel ama tipi iyi değil ve o da uzun bu siyah olan onlara oranla daha kısa)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı