800 TL kasa ve PSU önerisi

Allah'ın kulu

Decapat
Merhabalar, sistem topladım ama kuramadım. Anakartım ATX olduğu için kasaya ucu ucuna sığdı bende yeni bir kasa+PSU almayı düşündüm. Bütçem 800TL birçok konuya baktım bazı yerlerde Frisby markası övülürken bir yerde yerden yere vurmuşlar. bir yerde Xigmatek alın derken bir yerde rezalet demişler... Onerebileceginiz bir kasa var mı? PSU ile beraber önerirseniz daha güzel olur.

Frisby markasını öven kimse hiçbir şeyden anlamadığına yemin edebilirim.

873 TL verirseniz çok iyi bir ürün:

Olmazsa şöyle bir tercih yapılabilir:

PSU: Corsaır Cp-9020171-eu Vs550 550 Watt 80 Plus Whıte Certıfıed Psu - n11.com

Kasa: Zalman İ3 SERİSİ Mesh Panel 4 adet 12cm Beyaz Led Fanlı USB 3,0 Kasa: Amazon.com.tr

Kasa 2: Zalman N3 Mid Tower Kasa Siyah Psu Yok - n11.com

Kasa 3: Sharkoon RGB Flow ARGB USB 3.0 Temperli Cam ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com

Sharkoon için ekstra fan alınması iyi olur.

Merhabalar, sistem topladım ama kuramadım. Anakartım ATX olduğu için kasaya ucu ucuna sığdı bende yeni bir kasa+PSU almayı düşündüm. Bütçem 800TL birçok konuya baktım bazı yerlerde Frisby markası övülürken bir yerde yerden yere vurmuşlar. bir yerde Xigmatek alın derken bir yerde rezalet demişler... Onerebileceginiz bir kasa var mı? PSU ile beraber önerirseniz daha güzel olur.
Frisby markasını öven sadece frisby satan biri olabilir.

Sistemi yazarsan psu önerebiliriz.

Edit:

Kasa olarak seçeneklerine ekleyebilirsin.

Pek iyi bir kasa değil.

Bildiğim kadarıyla 2 değil, tek fan var.
Toz filtreleri yok, PSU cover yok, hava kanalları pek de yeterli değil, radyatör desteği sınırlı.
Tek fanı olan modeli de var 2 de. Bu 2 olan. Toz filtresi yok, PSU cover hakkında fikrim yok. Hava sirkülasyonu bence iyi ama biraz daha büyük kasa olabilirdi hava dolaşımı açısından. PSU'su kalitelidir. Bilgilendirme için teşekkürler.

Ryzen5 1600, ASUS TUF B450 ATX, RAM'ler hyperxfurry, ekran kartı şu anlık GT 1030'u kullanıyorum RX 570 alacağım şimdilik sonra GTX 1660 Super'e yükselteceğim
Zalman İ3 SERİSİ Mesh Panel 4 adet 12cm Beyaz Led Fanlı USB 3,0 Kasa: Amazon.com.tr
Sağlam kasa gibi duruyor
Yanına birde 600watt lik bir pusu önerir misiniz

Bu ürün nasıl , fikriniz nedir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı