800 TL Klavye Önerisi

Bozor

Picopat
Merhabalar kasa topluyorum onunla birlikte kasa topluyorum. Oyun türü olarak genelde tek kişilik hikayeli oyunlar oynuyorum multi oyunları arkadaşlarla zevkine giriyorum. Mekanik klavye almam gerekiyor mu? Klavyede aradığım 2 özellik multimedya tuşu ve bilek desteği. 700-800 TL verebilirim ama gerekli mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar kasa topluyorum onunla birlikte kasa topluyorum. Oyun türü olarak genelde tek kişilik hikayeli oyunlar oynuyorum multi oyunları arkadaşlarla zevkine giriyorum. Mekanik klavye almam gerekiyor mu? Klavyede aradığım 2 özellik multimedya tuşu ve bilek desteği. 700-800 TL verebilirim ama gerekli mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

800 TL bir klavye için çok gibi geldi bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoları izleyip öyle karar verin.

Son düzenleme:

Bu videoları izleyip öyle karar verin.
Philips klavye fason ve kalitesiz. Videodaki klavyelerin yarısı da aynı şekilde fason ve kalitesiz.

Philips klavye fason ve kalitesiz. Videodaki klavyelerin yarısı da aynı şekilde fason ve kalitesiz.

Gördüğünüz gibi direk linki atmadım incelemesini ve uzun kullanım testini attım konu sahibinin inceleme ve testi hoşuna giderse alabilir.
Su soytarinin "tavsiye" videolarini linkliyorsunuz ya akil alir gibi degil.

Fanboyluk yapacaksan işin zor.

Ben mi fanboyluk yapiyorum sen mi?

Videoda anlattiklarini anlayacak kadar Türkçe biliyorsan ve birazcik muhakeme yetenegin varsa ve hala ne demek istedigimi anlayamiyorsan diyecek bir şey yok zaten.

Dediklerine göre fanboyluk sen yapıyorsun adam klavye incelemiş ukt testini yapmış o yüzden linkledim. Konu sahibi bu videoları izlese yine de klavye hakkında bilgi sahibi olacak lakin senin dediğin gibi şu soytarı bu soytarı linklemeyin falan falan fanboyluğu kendinde ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı