800 TL klavye önerisi

Burkut0

Hectopat
Daha fazla  

Oyun amaçlı alacağım. Bilek desteği için değer mi?

Uzun zamandır bu klavyeyi almayı düşünüyorum ama çok fazla ses çıkarıyor sanırım en azından incelemelerde öyle diyorlar.

Eğer uzun bir mouse pad in varsa bence bilek desteğine gerek yok.

2019 Razer BlackWidow aldım garantili 2.el 400TL'ye aşırı memnunum sıfır takıntın yoksa bir bak derim.

Uzun zamandır bu klavyeyi almayı düşünüyorum ama çok fazla ses çıkarıyor sanırım en azından incelemelerde öyle diyorlar.

Eğer uzun bir mouse pad in varsa bence bilek desteğine gerek yok.
Sesli klavye istemiyorum. Gece oyun oynuyorum rahatsız olurum fazla sesten .

XPG Summoner kesinlikle alınır.
Kampanyadan aldım. İade edeceğim bu fiyata düşmüştü hemen tükendi. Ama XPG de aynı fiyata düştü XPG kimse almıyor. Kafam karıştı. İsterseniz size göndereyim açmadım bile kargo poşetini.
ASUS ROG'dan bahsediyorum.

Dosya Ekleri

• 564EAEB8-11C5-4C0E-AA19-86688AE34070.png
    564EAEB8-11C5-4C0E-AA19-86688AE34070.png
    312,6 KB · Görüntüleme: 32
Bilek desteği tamamen sizin rahatınıza kalmış bir şey. Eğer bilek desteği şart değilse K60 daha iyidir çünkü Cherry MX Speed anahtarlarını kullanıyor.

Bilek desteği tamamen sizin rahatınıza kalmış bir şey. Eğer bilek desteği şart değilse K60 daha iyidir çünkü Cherry MX Speed anahtarlarını kullanıyor.

İlk mekanik klavyem olacak ve bilek desteğini merak ediyorum.
Corsair ı alırsam keycap bulmakta zorlanır mıyım ?
Chery MX Speed de yanlış tuşa basanlar oluyormuş . Sizce red almam mi mantıklı olur yoksa Speed mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı