800 TL klavye önerisi

Kendim de bu klavyeyi kullanıyorum, oldukça memnunum.
Piyasada iki tip ürün var.

İkisinde de hissiyat farklı oluyor haliyle. Eğer konu sahibi bu ayrımı görmeden kötü yorumlara bakmışsa biraz güleceğim.

İkisinde de hissiyat farklı oluyor haliyle. Eğer konu sahibi bu ayrımı görmeden kötü yorumlara bakmışsa biraz güleceğim.
Evet, benim sahip olduğum da Cherry MX olan modeli, hissiyat konusunda çok başarılı.

Bu klavyenin görüntüsü hiç hoşuma gitmedi ve birkaç tane kötü yorum okudum. Belki o şahıslara öyle denk gelmiştir ama Logitech ürününü sipariş verdim az önce. Teşekkürler ilgilenenler için.
Çok memnunum.

hocam ya benim space tuşundan yay gibi ses gelmeye başladı kenardan basınca. Ortadan basınca sorun yok. Ama oyunlarda macburen kenardan basmak durumunda kalıyorum. Bu bir sroun mu garantiye yollsam bir şey molur mu ?

Son düzenleme:
Çok memnunum.

hocam ya benim space tuşundan yay gibi ses gelmeye başladı kenardan basınca. Ortadan basınca sorun yok. Ama oyunlarda macburen kenardan basmak durumunda kalıyorum. Bu bir sroun mu garantiye yollsam bir şey molur mu ?
Eğer rahatsızlığınız varsa garantisi kapsamında işlem yapın tabii. Normalde klavyenizin yapısı ve malzemesi güzel. Ama eser seviyede de olsa sorunlar yaşanabiliyor.

İndirime girerse Steelseries Apex 7. 800'e kadar düşer mi emin olamıyorum ama ona yakın bir fiyata düşebilir belki. O ikisi arasından Razer ama fiyat yükseldi.

Ben olsam biraz idare edip red switch için indirim beklerdim. XPG, K68 indirimleri gelir gibime geliyor. Ortalama her 1-2 ayda bir indirime giriyorlar. Bence 1.5 ay bekledim.
Sipariş vereli birkaç gün oluyor. Daha sonra başka bir klavye daha alırım çünkü benim hoşuma gidiyor farklı ürünler.

Yeni konular

Geri
Yukarı