800 TL Kompakt Kasa Tavsiyesi

Ne istediğini bilmen lazım P400A pek kompakt sayılmaz. Anakartın Micro-ATX ve kompakt olsun istiyorsan üstte önerdiğim gibi Mini Tower kasalardan birini alacaksın. Yok illa ATX destekli olsun diyorsan da P400A'dan daha kompakt ICUE 220T veya P360A var.
Kompakt derken yani küçük ATX'lerden bahsediyorum. İnternette compact ATX tarzı bir ibare görmüştüm o yüzden öyle açtım konuyu. Yanlış anlaşılmaya sebep olduysa kusura bakmayın.

alabileceginiz en guzel kasa. 3 farkli rengi de var, malzeme kalitesi cok iyi.
hocam kusura bakmayin anakartiniz micro atxmis ben kucuk isteyince mini atx sandim.
hocam kusura bakmayin anakartiniz micro atxmis ben kucuk isteyince mini atx sandim.
PHANTEKS P300 TEMPERED GLASS WHITE ECLIPSE P300 (PH-EC300PTG_WT) Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Beyaz Kasa - inventus kendi kullandigim kasayi oneririm. Masada gayet kompakt duruyor.

P360A kullanıyorum, P360A der tek geçerim. Egzoz eksikliğini düşünmene gerek yok çünkü ihtiyacı da yok.
Bu Phanteksler baya bir ilgimi çekti fakat hangisini alırsam daha iyi olur çok bilemedim. Var mı sizin bir öneriniz ?
@Mithat Berhan hocamın da olduğu bir konuda bayağı ayrıntılı bir şekilde karşılaştırma yapıp en son P360A'ya karar vermiştik, zaten o konudan sonra ben P360A aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı