800 TL kulaklık önerisi

Bütçe
800-1000

Bu model Cloud 2'den daha iyi
Anakart etkisi ise anakartın ses yongası ne kadar iyiyse ses kartsız kulaklıkların performansı artıyor anakart ses yongası kulaklıklar için önemi odur ama ses kartı varsa kuaklıkta anakartınkine gerek kalmaz.

Anladım, bir de mikrofon kalitesi benim için önemli açıkçası şu ankinden (Kraken 7.1 Chroma) alta kalır bir şeye bu paraları vermek istemiyorum ve şu anki oldukça yeterli baz almak gerekirse. Misal Corsair Void Elite'i özellikle mikrofondan dolayı eledim gözümde açıkçası.

Zaten Corsair Void Elite de dip ses sorunu var.

Şu an gördüklerim arasında kriterlerime en yakın BlackShark v2 açıkçası, onda da ses kartının mikrofonu kötü etkilemesi ve fiyatı gözümü korkutuyor.

Mh 751 mikrofonu gayet güzel incelemesini de bırakayım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur hocam al yat kalk öyle bi kulaklık SteelSeries Arctis 5 RGB 7.1 Surround 2019 Edition Kablolu Siyah Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

Ona da baktım fakat dediğim gibi özellikle kulak kısımlarının deri olması hiç istemediğim bir şey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…