800 TL kulaklık önerisi

Bütçe
800-900

zafercoturoglu

Hectopat
Arkadaşlar şu an elimdeki kulaklığın kablosu paramparça oldu ve yakında kullanılmaz hale gelecek gibi bir his var içimde. 800 TL bandında oyuncu kulaklığı arıyorum. Kriter olarak rahatlık ve ses kalitesi benim için önemli. Önerebileceğiniz, halihazırda kullandığınız, memnun kaldığınız kulaklık modelleri var ise deneyimlerinizi paylaşırsanız çok müteşekkir kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2'den daha iyi mi? Kulaklığı kullanıyor musunuz?
Bu ürün Cloud 2'nin üst modeli. Kendim bu ürüne sahip değilim ancak Adeks Store'de 4-5 saat denemek için sürem oldu. Gayet iyi bir ürün.

USB kulaklık mı arıyorsun yoksa anakartın ses çıkışına bağlamak için 3.5 MM girişli mi?
Anakart kısmını hiç düşünmedim B550 MSI Gaming Edge anakartım var. 3.5mm almalı mıyım sizce
Bu ürün Cloud 2'nin üst modeli. Kendim bu ürüne sahip değilim ancak Adeks Store'de 4-5 saat denemek için sürem oldu. Gayet iyi bir ürün.
Benim bildiğim Alpha S modeli daha iyi diye biliyorum Cloud 2 den pek bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Hali hazırda kullandığım kulaklık Corsair Void Pro USB
Cloud 2 alınmaz.
Genel olarak öyle bir kanı var sebebini merak ediyorum. Sizce neden alınmaz.

Benim bildiğim Alpha S modeli daha iyi diye biliyorum Cloud 2 den pek bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Hali hazırda kullandığım kulaklık Corsair Void Pro USB.
Çünkü Alpha S o kadar iyi bir ürün değil. Bu arada anakartında ALC1200 var, Cloud Alpha'yı tam anlamıyla besleyebileceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı