800 TL kulaklık önerisi

Yağız Şirin

Hectopat
Müzik/film için alacağım bilgisayara bağlayıp aktif olarak kullanacağım. Kendinden mikrofonu olursa iyi olur nadiren de olsa arkadaşlarım ile Discord'a girip muhabbet ediyoruz. Ama kessinlikle oyuncu kulaklığı aramıyorum. Ses kalitesi iyi olan uygun yollu önerebileceğiniz neler var? Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam bana önerebilirsiniz ben kablolu arıyorum.

bunu 2 gün önce 357 ye almıştım. arada düşüyor sürekli konrol etmenizi öneririm. fiyatının çok çok üstünde bir kulaklık olduğunu söylüyorlar benimki daha gelmedi.

bunu 2 gün önce 357 ye almıştım. arada düşüyor sürekli konrol etmenizi öneririm. fiyatının çok çok üstünde bir kulaklık olduğunu söylüyorlar benimki daha gelmedi.
Nasıl memnunmusunuz ses kalitesi manasında ?

daha gelmedi hocam bayram tatilinden dolayı.

Hocam önceki kulaklığım rampage markasıydı. Ondan buna geçince çok farketti. Oyun kulaklığı olmamasına rağmen oyun sesleri çok iyi. Müzik için daha iyi tabii. Benim nays ile 320 tl civarına geldi bu fiyata bedava gibi birşey oldu ama şuan baya fiyatı artırmış satıcı maalesef.

Son düzenleme:
daha gelmedi hocam bayram tatilinden dolayı.

Hocam önceki kulaklığım rampage markasıydı. Ondan buna geçince çok farketti. Oyun kulaklığı olmamasına rağmen oyun sesleri çok iyi. Müzik için daha iyi tabii. Benim nays ile 320 tl civarına geldi bu fiyata bedava gibi birşey oldu ama şuan baya fiyatı artırmış satıcı maalesef.
şuan da 600 lira alınmaz mı ki

@İronbow kalitesi sizce kaç liralik kulaklıklara tekabül? Bana sadece müzik için lazım bir de oyunda eh işte olsa da soru değil benim için ses versin yeter kafasındayım sesi müzik dinlerken gür ve net veriyorsa 430 liraya hatta 600 liraya bile göre bedava gibi bir şey.

Geri
Yukarı