800 TL M.2 SSD önerisi

cante12

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bütçem en fazla 800 TL. Bu fiyatlarda kaliteli uzun ömürlü 500-512 GB M.2 SSD önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Link

10 gün falan oluyor alalı memnunum. Açıkçası SSD almak niyetinde değildim SATA SSD kullanıyordum zaten, hadi anakartı değiştirmişken boot için 500GB'lık bir M2 alayım dedim. Herhangi bir test falan yapmadım taktım kullanıyorum 10 saniyede açılıyor bilgisayar arıza falan çıkarmadığı sürece benim beklentimi fazlasıyla karşıladı.

Yukardaki arkadaş daha uygun fiyata bulmuş ben direkt vatandan aldığım için onun linkini attım.

Teşekkürler Crucial 500GB P3 satın aldım.
Hayırlı uğurlu olsun hocam. Ben de aynısını satın aldım daha taktırmadım. Umarım güzelce kullanırız.

Teşekkürler Crucial 500GB P3 satın aldım.

Düşünen olursa burda daha uygun.

Ben de buradan satın almıştım. Yani Hepsiburada'dan almıştım da satıcı Garaj Online idi. Sorun olacağını sanmam.

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Ben de aynısını satın aldım daha taktırmadım. Umarım güzelce kullanırız.

Ben de buradan satın almıştım. Yani Hepsiburada'dan almıştım da satıcı Garaj Online idi. Sorun olacağını sanmam.
Garajonline iyidir hocam çok şikayet edenini görmedim bu fiyata M2 SSD almakta çok iyi. Marka da Crucial daha ne olsun.

Geri
Yukarı