800 TL mouse pad önerisi

Schentienel

Hectopat
Daha fazla  
Minimum 45'lik olacak şekilde mouse pad arıyorum. Satıcısının Amazon olması gerekiyor 250 TL'lik hediye kartım varmış onu kullanmak istiyorum.

Satıcı Amazon olmazsa bütçem 600 TL. Speed olması ilk tercihim ancak hibrit olanlara da göz atabilirim. Ben birkaç tane bakmıştım aşağıya ekliyorum.

Amazon.com.tr

Amazon.com.tr

Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerdiğim mousepad. Çok para vermenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Linkteki mousepad hem büyük hem de güzel. Şuan kullandığım mouse pad. Temizliği de kolay oluyor. Dikişsiz olması benim için bir artı.

Önerdiğim mousepad. Çok para vermenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Linkteki mousepad hem büyük hem de güzel. Şuan kullandığım mouse pad. Temizliği de kolay oluyor. Dikişsiz olması benim için bir artı.
5 yıl önce böyle bir mouse pad almıştım 20 TL'ye. Bu fiyatlardaki mouse padleri denediğinizde aradaki farkı anlıyorsunuz

Amazon.com.tr

Buna da göz atabilirsin.
Attıklarımla arasında dağlar kadar fark yoksa diğerleri daha uygun oluyor 350 lira olarak düşünseniz diğerlerini hangisini alırdınız ?

5 yıl önce böyle bir mouse pad almıştım 20 TL'ye. Bu fiyatlardaki mouse padleri denediğinizde aradaki farkı anlıyorsunuz
Ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ancak ben de 20 TL'ye aldığımı hatırlıyorum. Birkaç yıldır kullanıyorum ve beni üzmedi. Mousepad alırken çok büyük bir beklenti içerisinde olmuyorum açıkçası. Tek önemsediğim büyük olması.

Geri
Yukarı