800 TL oyun için kulaklık tavsiyesi

ardaipek

Picopat
800 TL bütçem var, uzun ömürlü kaliteli ve rahat bir kulaklık istiyorum. Tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem biraz art p al.

Gamepower fujin proyu kullanıyorum ve gayet memnunum arkadan gelen gürültüyü çok iyi engelliyor. Ayrıca seslerdeki bass ve tizz çok iyi. Bana kalırsa 300 lira daha katıp fujin pro al. Bütçem yok diyorsan gamepowerın diğer kulaklıklarına bakabilirsin mesela gamepower voldon 720 lira değer mi bilmem ama gamepowerı tavsiye ederim

Son düzenleme:

Gamepower fujin proyu kullanıyorum ve gayet memnunum arkadan gelen gürültüyü çok iyi engelliyor. Ayrıca seslerdeki bass ve tizz çok iyi. Bana kalırsa 300 lira daha katıp fujin Pro al. Bütçem yok diyorsan Gamepower'ın diğer kulaklıklarına bakabilirsin mesela Gamepower voldon 720 lira değer mi bilmem ama Gamepower'ı tavsiye ederim

Gamepower alınmaz.

Kalitesiz Çin malından başka bir şey değil.

Bilmiyorum ama şunu söyleyeyim çin malı kalitesiz değildir. Evet bazen bazı teknik sorunları olsada çoğu kulaklık vs. parçaları çin üretimi zaten.

Dediklerinize katılıyorum ürünü yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve hala bir sorunla karşılaşmadım normalde bazı kulaklıklar beni rahatsız eder ama fujin tam kulağa tam oturuyor ses kalitesi ve dizaynı mükemmel ötesi...

Geri
Yukarı