800 TL RGB Mekanik Klavye Önerisi

Eren BlackSnake

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an K70 LUX Red Switch kullanıyorum. İlk başta tuşlar biraz oynak gelmişti ama alıştım.
HyperX Alloy Elite kullanan arkadaşlarım klavye çok iyi diyor. Benim bildiğim güzel klavyeler bunlar.

Arkadaşlar önerdiğiniz Elite modeli stoklarda yok, önerirken bunu göz önünde bulundurursanız iyi olur. Corsair'in yenilenen klavyelerine bakmanızı tavsiye ederim, Corsair olsun istiyorsanız.

Arkadaşlar önerdiğiniz Elite modeli stoklarda yok, önerirken bunu göz önünde bulundurursanız iyi olur. Corsair'in yenilenen klavyelerine bakmanızı tavsiye ederim, Corsair olsun istiyorsanız.
Açıkçası bugün için dikkat etmedim ama dün geceye kadar 2 adet stok yazıyordu. Haftalardır 600TL'ye satılıyor 2 popüler sitede. Kısacası almaya niyetli olan kişiler çoktan aldı ürünü.

Arkadaşlar iki klavye (alloy elite rgb ve mk750) ingilizce q ve ben kesinlikle türkçe q istiyorum. Orion a gelince ise romer-g switchlerin övülmediğini duydum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı