800 TL SSD önerisi

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
SSD veya HDD modeli
M2, Sata SSD
Anakart
İntel HM370
Merhaba.
Monster Abra A5 v16.4 bilgisayarım için ekstra SSD eklemek istiyorum. Bilgisayarda halihazırda WD Blue SN550 (WDS250G2B0C) M.2 SSD takılı durumda. Bilgisayarda boş olarak bir adet M.2 SSD bir adet 2.5" SSD/HDD portu var. Bilgisayarda ki anakart detaylarını CPU-Z ekran görüntüsüyle beraber ekledim.
En az 500 GB olmak üzere fiyat olarak makul gelirse 1 TB'a kadar çıkabileceğim M.2 veya SATA SSD düşünüyorum. Ekleyeceğim SSD'yi her ne kadar şu an devamlı olarak oynadığım bir oyun olmasa da bu ihtimali gözeterek devamlı oynadığım oyunları kuracağım, yüksek depolama isteyen oyunları da zira buraya kuracağım ve genel anlamda depolama olarak kullanacağım. Şu an tam olarak ek bir depolama ihtiyacı hissetmesem de bütçe olarak rahat olmamdan ve olası zamlardan dolayı bilgisayara yatırım yapmak istiyorum.
Bütçe olarak 800 TL belirledim ama daha çok önerilen ürün fiyatını hak ederse bütçe aşımı yapabileceğim veyahut değmeyecek ürünlere fazla para vermekten kaçınacağım bir ilerleyiş belirledim kendime.
Piyasayı ufak bir araştırdığımda ilk olarak kendime şu ürünleri aday olarak belirledim fakat daha farklı ürün önerilerine de açığım.
M.2:
SATA SSD:

Dosya Ekleri

• Anakart.png
    Anakart.png
    82,3 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı