800 TL SSD önerisi

Albbertuss

Decapat
Daha fazla  
Seçimlerden önce bilgisayara SSD alacağım. Bütçem maksimum 800 lira. Min 480GB olsun. Anakartım: MSI B460M-A Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatta DRAM'li SSD'liler arasında bir alternatifi olmasa da atılan Kioxia SSD'nin kronik hızlı sağlık düşmesi ve yazma hızında düşüş yaşadığını bilin.

Bu fiyatta DRAM'li SSD'liler arasında bir alternatifi olmasa da atılan Kioxia SSD'nin kronik hızlı sağlık düşmesi ve yazma hızında düşüş yaşadığını bilin.
Kioxia'nın güncel M2 SSDlerinde kronik sorun yok. DRAM bulunduğu için ise sağlık düşmesi ve yazma hızında düşmeler de yaşayan günümüzde yok artık. Fakat muadil olması için Apacer P4 alınır.

G2 ve Plus modellerinde olmadığını biliyorum ben de. Ama bu modelinde yaşayan kişiler gördüm.
KXG Serisinden bahsediyor olabilir misiniz? Şu açık yeşilli beyazli seriden bahsediyorum, LRC serisinde cidden yok çünkü. Kontrolcüsü çok iyi değil ve biraz ısınabiliyor fakat onun dışında bahsettiğiniz sorunları yaşayan kimseyi görmedim.

Arkadaşlar kusura bakmayın anakartımda sadece 1 tane m2 slotu varmış ve o da takılı. Mümkünse sata önerebilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı