800 TL telefon önerisi

Spontune

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Fiyatına göre iyi bir ekrana sahip olsun, bataryası 1-2 gün dayansın ve uzun süre gücünü yitirmeyecek telefon istiyorum. Telefonda ağır uygulamalar veya oyunlara girilmeyecek. 800 liraya kadar bütçem var yani 600 liralık telefon da önerebilirsiniz hani isteklerimi karşıladıktan sonra gerisi teferruat kalıyor.

Hocam bataryası 2 gün dayanmaz ama bu telefon gayet fiyatına göre güzel.
LENOVO K5 PLUS AKILLI TELEFON GRİ

Fakat bütçeyi biraz aşabilirsen eğer bunu almanı öneririm. Batarya konusunda bu Lenova K5 Plus'a göre kötü. Fakat 3GB RAM var içinde ve Android 7.0 yüklü.
REEDER P11SE AKILLI TELEFON GRİ

Son olarak bir de bu telefonun bataryası baya dayanıklı.
LENOVO K6 POWER AKILLI TELEFON GOLD

Bütçeni biraz aşıyor fakat diğerleri en fazla 2900 mAh iken bu telefon 4000 mAh bataryaya sahip.

Son düzenleyen: Moderatör:
760 liraya Lenovo K6 Power buldum. Lenovo Moto G4 ile K6 Power hoşuma gitti hangisi bana daha uygunsa söyleyebilir misiniz ya da aynıysa deneyerek tercihimi yapacağım. 740 liraya da Moto G4 var. Bir de bir şey soracağım IPS ile AMOLED arasında gözle görülür bir fark var mı? Çünkü eski telefonum AMOLED'di ve iyi ekrana sahip derken kaliteli bir panele sahip olmasını kast ettim. Tabi ki yüksek çözünürlük de hoş.

760 liraya Lenovo K6 Power buldum. Lenovo Moto G4 ile K6 Power hoşuma gitti hangisi bana daha uygunsa söyleyebilir misiniz ya da aynıysa deneyerek tercihimi yapacağım. 740 liraya da Moto G4 var. Bir de bir şey soracağım IPS ile AMOLED arasında gözle görülür bir fark var mı? Çünkü eski telefonum AMOLED'di ve iyi ekrana sahip derken kaliteli bir panele sahip olmasını kast ettim. Tabi ki yüksek çözünürlük de hoş.
Moto G4 5.5 inç ekrana sahipken K6 Power 5 inç ekrana sahip. K6 Power'da kapasitif tuşlar varken G4'te sanal tuşlar mevcut. K6 Power'ın pil ömrü daha iyi. Moto G4'te Snapdragon 617 + Adreno 405 ikilisi varken K6 Power'da Snapdragon 430 + Adreno 505 ikilisi var. Bu iki işlemci arasından Snapdragon 430 daha mantıklı görünüyor. Snapdragon 617 biraz daha güçlü (gözardı edilebilecek kadar bir fark). Fakat Snapdragon 617'nin daha fazla ısındığını da okudum forumlarda. Ayrıca Snapdragon 430 Adreno 505 grafik işlemcisine sahip, oyunlarda daha iyi performans gösterecektir.

Kısacası K6 Power ile Moto G4 arasından ben olsam K6 Power'ı seçerdim. IPS ile AMOLED arasındaki farkı AMOLED kullanmadığım için bilmiyorum. Ama IPS ekran da gayet güzel gösteriyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı