800 TL ve altı monitör önerisi

anladım ama hoparlör bir işe yaramaz konuyu açan adam büyük ihtimalle oyun için alıcak diye tahmin ediyorum ve önerdiğiniz monitör 4ms gecikme süresi
4MS ile 1MS arasında gözle görülecek derecede bir fark yok ve hoparlör nasıl işe yaramaz? Kulağı falan ağrıdığında kullanabilir, biriyle bir şey izlerken kullanabilir. Hoparlör almak için ekstra masrafa girmez.

4MS ile 1MS arasında gözle görülecek derecede bir fark yok ve hoparlör nasıl işe yaramaz? Kulağı falan ağrıdığında kullanabilir, biriyle bir şey izlerken kullanabilir. Hoparlör almak için ekstra masrafa girmez.
nasıl gözle görülecek fark yok allah aşkına fps oyunlarında tepki süresi aşırı önemli oluyor. Nasıl gözle görülecek fark yok dersiniz şaka gibi

nasıl gözle görülecek fark yok allah aşkına fps oyunlarında tepki süresi aşırı önemli oluyor. Nasıl gözle görülecek fark yok dersiniz şaka gibi
Dostum bu fiyata alacağın monitörlerin hiç biri gerçek 1MS değildir bile. Madem o kadar bilgilisiniz sizin öneriniz nedir?

Ben 22MK430H satıyorum. Sadece küçük bir çiziği var. İzmir'de tanıdıklarım da var. Aliağa tarafı olması lazım. İlgilenirseniz fiyat 525₺, kargo benden. Siz gider alırsınız parayı verirsiniz tarzı. Dc: Penguen#2506

@Yağız Topçular arkadaş amacını belirtmemiş belki gündelik işler veya hikayeli oyunlar için kullanıcak ne bu oyunlar için 5 ms olmaz düşüncesi.
İşte arkadaşa sordum ama cevap alamadım tahmin etmeye çalıştım.
TN önermişsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izlemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı