800 TL Wireless Gaming Mouse önerisi

Bütçe
500-800

Rivadex

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Selam hocalarım. Wireless mouse almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 800TL. Bluetooth istemiyorum çünkü ne yazık ki bilgisayarımda Bluetooth yok. Pilli olmaması tercihimdir ancak pilli ve iyi bir mouse bulduysanız onu da atabilirsiniz. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler 😊

Edit: Şimdi gördüm. İtopya'da ASUS ROG Pugio II Wireless 400TL. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam hocalarım. Wireless mouse almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 800TL. Bluetooth istemiyorum çünkü ne yazık ki bilgisayarımda Bluetooth yok. Pilli olmaması tercihimdir ancak pilli ve iyi bir mouse bulduysanız onu da atabilirsiniz. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler 😊

Edit: Şimdi gördüm. İtopya'da ASUS ROG Pugio II Wireless 400TL. Sizce alınır mı?

Sonuç olarak Wireless ise bataryası bulunuyor olacaktır.

Hocam Rival 600 çok iyi bir mouse ben de biliyorum ancak mouse kablolarından çok çektiğim için kablosuz istiyorum. Yine de öneriniz için teşekkürler.
Ayrıca tekrar soracağım ASUS ROG Pugio II Wireless 400TL'ye alınır mı?

Model d wireless çıkacak o nu bekleyebilirsin. Yada razer deathadder v2 alabilirsin, kablolu ama pracordumsu hafif bir kablosu var.
Model D Wireless çıkacak o nu bekleyebilirsin. ya da Razer DeathAdder V2 alabilirsin, kablolu ama pracordumsu hafif bir kablosu var.

Söylemeyi unutmuşum şu an model o Wireless alabilirsin. Sakın SS Rival 600 alma!

Yeni konular

Geri
Yukarı