800 TL yeni monitör tavsiyesi

meliksah18

Hectopat
Elimde Samsung P2370 23" LCD monitör var ve 350 tl ye müşterisi var. Sizce 700-800 tl verip yeni monitör almalımıyım ? Monitör den bir sıkıntım yok ama "LED ya da IPS panel" geçişi mantıklı olurmu karar veremedim, sonuçta monitör yaklaşık 5 yıllık. Standart bir ev kullanıcısıyım ve monitörü film, dizi, ve oyun-internet amaçlı kullanıyorum. Fikirlerinizi ve 700 tl civarı asgari 23" monitör tavsiyelerinizi rica ediyorum. İyi forumlar.

Eğer oyun oynuyorsan 144hz bi monitör öneririm başka özel bi amacın yoksa değiştirmene gerek varmı ? İsterse 10 yıllık olsun büyük ekran net görüntü veriyorsa yeterli.

Eğer oyun oynuyorsan 144hz bi monitör öneririm başka özel bi amacın yoksa değiştirmene gerek varmı ? İsterse 10 yıllık olsun büyük ekran net görüntü veriyorsa yeterli.
Asıl kullanım alanı dizi ve film izlemek, biraz oyun biraz da internette gezinmek. Monitörden kesinlikle memnunum, Led ya da Ips panel terfisine o kadar para aktarmak gerekirmi o konuda kararsızım. Tabi bide yeni ürün garantili ürün durumu söz konusu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı