800 TL'ye Android Telefon önerisi?

mustafaguney

Kilopat
Daha fazla  
800 TL'ye Android telefon alacağımda ne alayım Asus Zenfone 5 iyi mi yoksa bu paraya alınabilecek daha iyi telefonlar var mı en iyi telefon hangisi bu bütçede?

Zenfone 6 olabilir ama bana çok büyük gelir dersen Zenfone 5 al şahsen Zenfone 6 bana çok büyük geldi o yüzden 5 aldım.

Gm 4g alma cihaz kasiyo, zenfone 5 dede lolipop var kamera olarak zenfone 5 daha iyi megapixel lere bakma sadece batarya bakimindan gmd 4g daha iyidir.

''cihaz kasıyo''

????????

Kendim kullanıyorum ve böyle bir şeyi hiç yaşamadım. Saf Android + Snapdragon 410 (yeni nesil,giriş seviyesi) + 720p ekran = kasma yok.

General Mobile 4G'nin arka kemarası fiyatına göre kabul edilebilir düzeyde (iyi değil), ön kamerası ise fiyat segmentinin bariz bir şekilde üstünde.
İki tarafın kamerası da, yeterli ışık varsa ve çekerken titretmediyseniz iyi sonuçlar veriyor. (''kasmanız'' lazım)

Arayüzünde hiçbir problem yok. Yağ gibi akıyor.

Ekranı gerçekten parlak. Güneş altında sıkıntı çıkarmıyor. Ha öyle müthiş değil ama parlak.

Bataryası bakımdan güzel. Bir günü rahat çıkartırır.

Ekran/Çerçeve oranı çok iyi değil, üstüne bir de sanal tuşlar var.

Saf Android deneyimini, rom atmadan ve stabil bir şekilde yaşamak istiyorsanız tercih edilebilir ama benim önerim bu telefonu almak için biraz daha beklemeniz.

Telefondan memnun kalsam da, sonuçta GM adlı markanın çıkarmış olduğu bir model.
GM'ın adı, şimdiye kadar çok iyi duyulmadı.

Saf Android deneyimini ve hemen güncelleme almayı çok umursamıyorsanız, Zenfone serisinden bir model almak daha mantıklı duruyor şimdilik.

Edit: Bu cihazdaki işlemci, Zenfone 4,5 ve 6'nın işlemcisinden daha üstün. Performans olarak 5 ve 6 dan çok bi farkı yok, farkı batarya tüketiminde (özellikle).

''cihaz kasıyo''

????????

Kendim kullanıyorum ve böyle bir şeyi hiç yaşamadım. Saf Android + Snapdragon 410 (yeni nesil,giriş seviyesi) + 720p ekran = kasma yok.

General Mobile 4G'nin arka kemarası fiyatına göre kabul edilebilir düzeyde (iyi değil), ön kamerası ise fiyat segmentinin bariz bir şekilde üstünde.
İki tarafın kamerası da, yeterli ışık varsa ve çekerken titretmediyseniz iyi sonuçlar veriyor. (''kasmanız'' lazım)

Arayüzünde hiçbir problem yok. Yağ gibi akıyor.

Ekranı gerçekten parlak. Güneş altında sıkıntı çıkarmıyor. Ha öyle müthiş değil ama parlak.

Bataryası bakımdan güzel. Bir günü rahat çıkartırır.

Ekran/Çerçeve oranı çok iyi değil, üstüne bir de sanal tuşlar var.

Saf Android deneyimini, rom atmadan ve stabil bir şekilde yaşamak istiyorsanız tercih edilebilir ama benim önerim bu telefonu almak için biraz daha beklemeniz.

Telefondan memnun kalsam da, sonuçta GM adlı markanın çıkarmış olduğu bir model.
GM'ın adı, şimdiye kadar çok iyi duyulmadı.

Saf Android deneyimini ve hemen güncelleme almayı çok umursamıyorsanız, Zenfone serisinden bir model almak daha mantıklı duruyor şimdilik.

Edit: Bu cihazdaki işlemci, Zenfone 4,5 ve 6'nın işlemcisinden daha üstün. Performans olarak 5 ve 6 dan çok bi farkı yok, farkı batarya tüketiminde (özellikle).
Asphalt 8 i acin bi oynayin bakim kasim kasim kasiliyo cihaz ayrica arayuz yag gibi akiyo demissiniz inceleme videolarinda ve kullananlara sorduklarimda hic de oyle demiyolardi islemci bakimindan ustun demissiniz siz hic zenfone serisi kullandinizmi ? Hersey kagit ustunde degil yazilimla alakali ayrica kamerasi 13 mp demesine ragmen 8 mp den daha kalitesiz cekiyo on kamerasina lafim yok guzel . Dedigim gibi hersey donanim degil yazilimla alakali google bu cihazi yapamamis oyun performansi cok kotu.

Asphalt 8 yüklü ve çok rahat bir şekilde oynanıyor.
Arayüzde, en ufak bir takılma, yavaşlama vs yok.
Arka kameranın iyi olmadığını belirttim zaten yukarıdaki mesajımda.

Bence siz ya yazdıklarımı tam olarak okumadınız ya da anlamadınız.

Lütfen yanlış bilgiler vermeyelim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı