800 TL'ye avuç içi tutuş için mouse önerisi

Bütçe
800 tl
Ben yarın alacağım istiyorsanız bekleyebilirsiniz önerim için.

Tekrardan merhaba, bir önerim yok ben de Keris almaya karar vermiştim sadece deneyiminizi alacaktım.

Merhaba benim mouse ayın 28'i yerine 29'unda geldi. Dün de alıştırma yaptım mouse ile. Deneyimimi soracak olursanız çok güzel, çok ergonomik, yalnız elinizin orta ya da küçük boy olması gerek. Büyük boy olursa sığmaz. Kablolusunu aldım, 62 gram. Çok hafif, uçuyor resmen. Bence hemen alın. Bu fiyata bulamazsınız böyle mouse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yarın alacağım istiyorsanız bekleyebilirsiniz önerim için.

Merhaba benim mouse ayın 28'i yerine 29'unda geldi. Dün de alıştırma yaptım mouse ile. Deneyimimi soracak olursanız çok güzel, çok ergonomik, yalnız elinizin orta ya da küçük boy olması gerek. Büyük boy olursa sığmaz. Kablolusunu aldım, 62 gram. Çok hafif, uçuyor resmen. Bence hemen alın. Bu fiyata bulamazsınız böyle mouse.
Tekrardan merhabalar, ben de mouse'u satın aldım ve 2 gün önce elime ulaştı. Normalde G203 kullanıyordum ve Keris nasıl olur diye düşünüyordum. Gayet mükemmel oturdu elime hatta G203'ten hafif olması çok mutlu etti çok güzel bir hissiyatı var. Şimdi sıra hiçbir sorunu olmayan ama yakında beni üzecek olan G203'ü satmakta 😁 . Sizlere de hayırlı olsun. Gerçekten bu fiyat bandında alınabilecek en güzel ve rahat mouse bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı