800 TL'ye dışarıda da kullanılabilecek kulaklık önerisi

AmerikanSniper

Centipat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Mikrofonu iyi, uzun kullanımda ağrı yapmayacak ve dışarıda da kullanabileceğim kulaklık arıyorum. Bütçem 800 TL civarına kadar çıkabilir. Önerileriniz için teşekkürler.

Steelseries arctis 1 hakkında ne düşünüyorsunuz? İncelemelerine falan baktığımda da iyi bir kulaklık olarak geldi ve almayı planlıyorum. Dışarıda da kullanırken göze hoş görünüyor.
Bizzat kullanmadım ama kullananlar ses kalitesinin fiyatına göre düşük olduğunu söylüyor. Biraz bütçenizi arttırırsanız Cloud 2 önerebilirim. O da dışarıda kullanmanız için pek uygun değil. Sizin için oyun mu önemli dışarıda kullanmaya uygun olması mı ?

Bizzat kullanmadım ama kullananlar ses kalitesinin fiyatına göre düşük olduğunu söylüyor. Biraz bütçenizi arttırırsanız Cloud 2 önerebilirim. O da dışarıda kullanmanız için pek uygun değil. Sizin için oyun mu önemli dışarıda kullanmaya uygun olması mı ?
Oyun daha önemli aslında dışarıda kullanmak olmazsa olmaz diyebileceğim bir kriter değil ama hazır almışken kulaklığı yolculuklarda falan da kullanabileyim diye düşünmüştüm.

Geri
Yukarı