800 TL'ye ekran kartı önerisi

Sıfır alma algısını insanlar yenebilse, 2 kat performans alabilecekler ama neredee...

Garantisiz ne olduğu belirsiz bozuk ekran kartı almaktansa sıfır alıp garantili bir şekilde kafam rahat oynayıp düşük performans alırım daha iyi.2.el kumardır.Adam 800 tlsini çöpe mi atsın ?

Garantisiz ne olduğu belirsiz bozuk ekran kartı almaktansa sıfır alıp garantili bir şekilde kafam rahat oynayıp düşük performans alırım daha iyi.2.el kumardır.Adam 800 tlsini çöpe mi atsın ?
Sonrada ekran kartım Witcher 3 açar mı ? Ekran kartım Witcher 3 açmıyor gibi konular açarsınız. Oyun oynayamama çilesini çekmektense 800 liramdan olurum daha iyi zaten oyun oynayamadıktan sonra ne anlamı var.

Sonrada ekran kartım Witcher 3 açar mı? Ekran kartım Witcher 3 açmıyor gibi konular açarsınız. Oyun oynayamama çilesini çekmektense 800 liramdan olurum daha iyi zaten oyun oynayamadıktan sonra ne anlamı var.

3-5 ay sabreder para biriktirir sıfırını alırım. Herkesin 2.el kovalıycak ne vakti ne zamanı var. Adamın ekran kartına ne yaptıgı bile belli değilken nasıl bu kadar iyimsersiniz anlamıyorum.

3-5 ay sabreder para biriktirir sıfırını alırım. Herkesin 2.el kovalıycak ne vakti ne zamanı var. Adamın ekran kartına ne yaptıgı bile belli değilken nasıl bu kadar iyimsersiniz anlamıyorum.
Hepsi iyi demiyorum ama 2. el piyasası diye bir şey var ve iyi kullanabilirseniz her zaman karlı çıkarsınız.

Sıfır alma algısını insanlar yenebilse, 2 kat performans alabilecekler ama neredee...

Öyle ama ikinci el alıp uğraşmak istemiyorum. Sıfır bir kart alıp 2 3 sene önüme bakmak istiyorum ayrıca RX 560 sıfırını 800-850 civarında buldum dediğiniz kartlar neredeyse aynı para olup daha az performans veriyor araştırmama göre genede çok teşekkür ederim önerileriniz için.(RX 570 hariç ama onunda temizini bulmak gerçekten çok zor)

Geri
Yukarı