800 TL'ye Ekran kartı ve Güç Kaynağı önerisi

salihulcy

Hectopat
Daha fazla  
-Merhabalar yakın zaman içerisinde ekran kartı almayı planlıyorum. Bildiğiniz üzre piyasada bir birinden güzel ekran kartları mevcut. Sistemimi zamanında hazır olarak satın aldığım için Güç kaynağım yeterli değil. 800 ₺ bütçe ile sizce hangi ekran kartını ve Güç kaynağını almalıyım?

Önerileriniz için şimdiden çok çok teşekkür ediyor iyi forumlar diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağınızı yazın bizde ona göre bir ekran kartı önerelim çünkü Yen'i nesil kartlar daha az enerji istiyor en doğrusu bu olur sanırım

RX 470 + PSU almanızı öneririm ancak sisteminizi ve güç kaynağınızı komple yazarsanız daha sağlam tavsiyelerde bulunabiliriz.

100TL arttırabilirsen bunu alabilirsin. Tabii güç kaynağını söyle de ona göre konuşuruz. Şahsen ben 350W'ın altında olacağını zannetmiyorum.
asd.JPG

Güç kaynağını belirteceğin zaman 12v kanalından ne kadar veriyor onu da belirt. Ayrıca modelin tam ismini söylersen daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı