800 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Akif_61

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem maksimum 800 TL, ne onerirsiniz? Kablosuz kulaklık istiyorum. Kaliteli bir şey guvenilir bir şey olsun istiyorum, yeterli ne olur? Hizli cevap verin, kac haftadir kulaklığım yok. Kulakliksiz zaman geçmiyor, ihtiyacım var teşekkürler.

Bütçem maksimum 800 TL, ne onerirsiniz? Kablosuz kulaklık istiyorum. Kaliteli bir şey guvenilir bir şey olsun istiyorum, yeterli ne olur? Hizli cevap verin, kac haftadir kulaklığım yok. Kulakliksiz zaman geçmiyor, ihtiyacım var teşekkürler.

Samsung Buds 2. Sahibinden üzerinden kapalı kutu şeklinde bulunabilir.

Telefon için mi bilgisayar için mi?

Hocam ben öneri falan değil direkt kullandığım kulaklığın önerisini yapmak isterim hem bütçenizi yormaz rahat rahat alırsınız bence ; LENOVO Lp1s Tws Bluetooth 5.0 Kulakiçi Kablosuz Telefon KulaklıÄı Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol link bu hemen anlatayım. Yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum tam manasıyla f/p ürünü tabi ben o zaman aldığımda 230 liraydı ve bir de tabi ben Hepsiburada'dan almıştım fakat girip şuan da baktığımda 600 lira gibi absürt bir fiyat koymuşlar . Kulaklığı ben temiz kullandım fakat çıkardığı tek sıkıntısı nadir oluyor bu dediğim zaten bir süre sonra alışıyorsunuz bir kulaklığı bağlanamadığı bu yüzden de çalışmadığı oluyor sadece 1i sağ veya sol fark etmeksizin onun için de olurda alırsanız bende atarım linki fakat sizde bulabilirsiniz Youtube'da LP1S çalışmıyor yazınca hemen çıkıyor ama hafif anlatayım ki sizde anlayasınız kısaca resetleme 40 saniye sürüyor bu dediğim sorunda bu aylarda çıktı fakat yine de ses olarak her hangi bir sıkıntısı vs. yok bir kaç sefer düşürdüm yine bir şey olmadı size tavsiyem almanızdır hem bütçeniz çok yorulmamış olur hem de tam f/p ürünü almış olursunuz zaten 2 yıla falanda değişirsiniz illaki. Bilmiyorum söylememe gerek var mıydı ama yine de ekleyeyim kulaklık dokunmatik bu arada.

Bütçem maksimum 800 TL, ne onerirsiniz? Kablosuz kulaklık istiyorum. Kaliteli bir şey guvenilir bir şey olsun istiyorum, yeterli ne olur? Kac haftadir kulaklığım yok. Kulakliksiz zaman geçmiyor, ihtiyacım var teşekkürler. Telefon icin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı