800 TL'ye kadar bandında soğutucu önerisi

Chuckyyy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
600-700-800-900 fiyat aralıklarında gerçekten kullanıcıya soğutmasını hissettiren notebook soğutucu tavsiyesi arıyorum. ASUS TUF A15 (2023) model elimde mevcut. Bu cihazda ekran kartı güçlü işlemcisi ekran kartına göre bir tık güçsüz olduğu için ve AMD tabanlı olduğundan dolayı rahatsız etmeyecek kadar ısınmayı biraz seven bir işlemcisi var diyebilirim. Geçenlerde "Rampage AD-RC4" adlı notebook soğutucusu aldım yandaki 2 büyük fan değil de ortadaki küçük fanları çalışırken hırıltı sesi yapıyor diye iade etmiştim. Model tavsiye olarak deneyip sonuç alan arkadaşlar yazsın.

Son düzenleme:
Aynı üründen bende de var, dediğiniz gibi sesli çalışıyor ama işe yaradığı için kullanıyorum. Sizde işe yaradı mı peki? Yaradıysa yine benzer fan konumlamasına sahip bir model bakmanız iyi olabilr.
İade edilen ürün tarafıma yollanmış gibi hissediyorum ortadaki küçük fanları hırıltı yaptığı için yolladım, sağ-sol büyük fanlarda hırıltı yok. Aklımda bi "Rampage Sıxpower R9" var araştırıcam bunu

İade edilen ürün tarafıma yollanmış gibi hissediyorum ortadaki küçük fanları hırıltı yaptığı için yolladım, sağ-sol büyük fanlarda hırıltı yok. Aklımda bi "Rampage Sıxpower R9" var araştırıcam bunu
Araştırın hocam. Ürün yorumları baya olumlu olan bu ürün de var mesela dikkatimi çekti.

Bunun soğutması nasıldır bilemiyorum ama fotoğraflardan malzeme kalitesi baya iyi gözüküyor:

Geri
Yukarı