800 TL'ye Kadar En İyi Mekanik Klavye Önerisi

Riquel

Decapat
Yer
İstanbul-Kadıköy
Daha fazla  
Arkadaşlar 800 TL bütçem var hangi mekanik klavyeyi alsam aklımda birkaç model var ama daha iyisini siz biliyorsunuzdur diye şu an almak istemedim size sormak istedim 800 TL'ye kadar en iyi mekanik klavye hangisidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el Mizar MZ60 alabilirsin. Illa sifir alacaksan asagidaki urunleri oneririm.
https://www.amazon.com.tr/Redragon-...or&qid=1682148598&sprefix=k631,aps,223&sr=8-2

2. el Mizar MZ60 alabilirsin. Illa sifir alacaksan asagidaki urunleri oneririm.

Hocam neden herkes Mizar öneriyor çok mu güzel eğer mizar almazsam Redragon'un 3 modelinde kararsız kaldım
Hocam Redragon'un 760 TL olan modelleri var neden 619 TL'lik modeli attınız ben 680 TL 619 TL ve 760 TL'lik model arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım

Hocam neden herkes Mizar öneriyor çok mu güzel eğer mizar almazsam Redragon'un 3 modelinde kararsız kaldım
Cunku fiyatina gore cok iyi bir klavye. Gateron optik switch kullaniyor. Ayrica hot-swappable bir klavye yani switch degisikligi yapilabiliyor. Malzeme kalitesi de kaliteli. Sahsen Redragon alacaksaniz K631 Castro'yu oneririm.

Cunku fiyatina gore cok iyi bir klavye. Gateron optik switch kullaniyor. Ayrica hot-swappable bir klavye yani switch degisikligi yapilabiliyor. Malzeme kalitesi de kaliteli. Sahsen Redragon alacaksaniz K631 Castro'yu oneririm.
Hocam Peki 760 TLlik modelle arasında nasıl bir fark var neden 130 tl bir fark var onu anlamadım diğeri daha iyiyse onu alırım.

Hocam sarı sitede 649 TL'ye sıfırını yarı fiyatına satan bir arkadaş var kazıklanmam değil mi?

Hocam Peki 760 TLlik modelle arasında nasıl bir fark var neden 130 tl bir fark var onu anlamadım diğeri daha iyiyse onu alırım.

Hocam sarı sitede 649 TL'ye sıfırını yarı fiyatına satan bir arkadaş var kazıklanmam değil mi?
Link paylasabilir misiniz? Normal olmasi gereken fiyat o zaten.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...eri-mizar-m60-mekanik-klavye-1093607191/detay Hocam ben güvenemedim eğer siz alın derseniz direkt alacağım

1682149523152.png

Bu adamın profilinde böyle bir şey var acaba birisi alıp kazıklanıp iptalmi etmiş?

Kaziklanmazsiniz. Param Güvende acmis satici zaten. Siz onay vermediginiz surece para karsi tarafa gitmiyor.

Sizce bunumu alayım hocam sıfır kutu gelmesse iade edebilir miyim bir de bu sahte falan mıdır yani neden yarı fiyatına sıfır kutu satsınki? Satsa direk alır insanlar neden 1400 TL'ye alıyorlar buradan alsınlar?

Geri
Yukarı