800 TL'ye kadar FPS oyunları için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
800
Kardeşim seni kırmayacağım 820TL'lik fiyatına rağmen ve beni o kadar tatmin etmemesine rağmen senin bu kadar beğenmiş olduğun neymiş çok merak ettim.

Kardeşim seni kırmayacağım 820TL'lik fiyatına rağmen ve beni o kadar tatmin etmemesine rağmen senin bu kadar beğenmiş olduğun neymiş çok merak ettim

Kardeşim seni kırmayacağım 820TL'lik fiyatına rağmen ve beni o kadar tatmin etmemesine rağmen senin bu kadar beğenmiş olduğun neymiş çok merak ettim.
Tamam kanka git rival 3 wireless al o zaman demicem Rival 3 w de 12k lık sensör var fry z de 16k rival 3 de omron10m fury z de omron20m , pil ömrü 3 4 gün rival 3 w, fury z de ise paracord kablo ile şarj oluyor ve rgb ye rağmrn 72 saat gidiyor. Rgb kapalı ise 1 hafta oluyor. Ben aldığımda 600 tlydi şuan 820 ise hala verilir bence ama diyorsanki buna yakın bi performans istiyorum. Delux m800db var sensör falan aynı 720 tl fiyatı var.

Fareyi 6 gündür kullanıyorum. Şimdilik bir problem çıkmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…