800 TL'ye kadar FPS oyunları için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
800
Fury z'yi diyorsan omron 20m switch kullanıyor en sorunsuz omron switchi, sensörü 3335 16k dpi rival 3 wirelesın sensöründen çok daha iyidir. Bataryalı bir model. Rgb si uygulamadan ayrlarlanabiliyor. Koşulsuz iade var FuryLevel discorda gelmen Lazım. Mouseun skatezleri g305, basilisk x, rival 3 w ve delux m800db, gibi mouselardakinden değil. Tamamen ptfe yağ gibi kayıyor mousepadin kötü olsa bile. Modüler bir mouse arkasi için delikli ve deliksiz 2 tane kapak verilmiş değiştirebiliyorsun. Ön taraf da tak çıkar yapılabiliyor. Yani bunlara rağmen rival 3 vb alcaksan bişe demiyorum usta.
Kardeşim seni kırmayacağım 820TL'lik fiyatına rağmen ve beni o kadar tatmin etmemesine rağmen senin bu kadar beğenmiş olduğun neymiş çok merak ettim.

Kardeşim seni kırmayacağım 820TL'lik fiyatına rağmen ve beni o kadar tatmin etmemesine rağmen senin bu kadar beğenmiş olduğun neymiş çok merak ettim

Kardeşim seni kırmayacağım 820TL'lik fiyatına rağmen ve beni o kadar tatmin etmemesine rağmen senin bu kadar beğenmiş olduğun neymiş çok merak ettim.
Tamam kanka git rival 3 wireless al o zaman demicem Rival 3 w de 12k lık sensör var fry z de 16k rival 3 de omron10m fury z de omron20m , pil ömrü 3 4 gün rival 3 w, fury z de ise paracord kablo ile şarj oluyor ve rgb ye rağmrn 72 saat gidiyor. Rgb kapalı ise 1 hafta oluyor. Ben aldığımda 600 tlydi şuan 820 ise hala verilir bence ama diyorsanki buna yakın bi performans istiyorum. Delux m800db var sensör falan aynı 720 tl fiyatı var.

Tamam kanka git rival 3 wireless al o zaman demicem Rival 3 w de 12k lık sensör var fry z de 16k rival 3 de omron10m fury z de omron20m , pil ömrü 3 4 gün rival 3 w, fury z de ise paracord kablo ile şarj oluyor ve rgb ye rağmrn 72 saat gidiyor. Rgb kapalı ise 1 hafta oluyor. Ben aldığımda 600 tlydi şuan 820 ise hala verilir bence ama diyorsanki buna yakın bi performans istiyorum. Delux m800db var sensör falan aynı 720 tl fiyatı var.
Fareyi 6 gündür kullanıyorum. Şimdilik bir problem çıkmadı.

Geri
Yukarı