800 TL'ye kadar gamepad önerisi

BkKDurak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bana en fazla 700-800 lira civarında bilgisayara bağlanabilir kaliteli bir gamepad önerir misiniz? Daha önceden F710, F310 ve Pusat'ın gamepadini önerdiler. Marka olarak Logitech, Pusat. Rampage, Razer artık çakma olmayan ne varsa olur. Ayrıca DualSense 5 Edge veya özel renk Xbox kolu gibi arkada extra tuşu varsa olabilir ama en fazla 1300e çıkarım.

Eğer bütçe artmazsa Trust 22258 GXT 590 Bosi Wireless Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ama bütçe artarsa MSI GG Force GC20 V2 Siyah PC ve Android Uyumlu Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.

@Mr. DarkTech Hocamın hazırladığı Gamepad Tier List konusuna bakabilirsiniz. Çoğu gamepad'in Dead Zone testleri mevcut.

Benim asıl önerim MSI GC20 V2 olur çünkü kendim kullanıyorum Trust GTX 590 ise gördüğüm kadarıyla.

Eğer bütçe artmazsa Trust 22258 GXT 590 Bosi Wireless Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ama bütçe artarsa MSI GG Force GC20 V2 Siyah PC ve Android Uyumlu Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.

@Mr. DarkTech hocamın hazırladığı gamepad tier list konusuna bakabilirsiniz. Çoğu Gamepad'in Dead zone testleri mevcut.

Benim asıl önerim MSI GC20 V2 olur çünkü kendim kullanıyorum Trust GTX 590 ise gördüğüm kadarıyla.

Tier liste nereden ulaşabilirim?

@Mr. DarkTech Hocamın hazırladığı Gamepad Tier List konusuna bakabilirsiniz. Çoğu gamepad'in Dead Zone testleri mevcut.

Hocam sizce F310 alınır mı hâlâ? Bütçem düşük çünkü o yüzden sordum herkes kaliteli diyor fiyatına göre.

Tier liste nereden ulaşabilirim?

Hocam sizce F310 alınır mı hâlâ? Bütçem düşük çünkü o yüzden sordum herkes kaliteli diyor fiyatına göre.
Bütçesizlikten dolayı alınabileceğini düşünüyorum hala hocam. Yani çok uzun seneler önce çıkmış bir gamepad ne çok iyi, ne çok kötü işinizi görecektir bence hala.

Ama kesinlikle ilk başta @avria hocamın linkini attığı tier list konusuna göz atmayı unutmayın. Çoğu gamepad'in dediğim gibi dead zone testleri mevcut.

@Mr. DarkTech hocamın hazırladığı gamepad tier list konusuna bakabilirsiniz. Çoğu Gamepad'in Dead zone testleri mevcut.

Gamepad ölü bölge testi falan yapılan program hangisi.

Bütçesizlikten dolayı alınabileceğini düşünüyorum hala hocam. Yani çok uzun seneler önce çıkmış bir gamepad ne çok iyi, ne çok kötü işinizi görecektir bence hala.

Ama kesinlikle ilk başta @avria hocamın linkini attığı tier list konusuna göz atmayı unutmayın. Çoğu Gamepad'in dediğim gibi Dead zone testleri mevcut.

Hocam DualSense Edge veya Xbox'ın özel rengi gibi arkada bir sürü kısayol tuşu falan olan en fazla 1500 TL olan bir Game pad önerir misiniz sizin attığınız MSI'ın görselinde arkası gözükmüyor. Ayrıca bütçem olsa Razer'in DualSense'ini alırdım.

Geri
Yukarı