800 TL'ye kadar mouse önerisi

ahmet147369

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sorum başlıktaki gibidir. Kablolu kablosuz fark etmez RGB olsun yeter bir de Amazon üzerinden olursa sevinirim. Hediye kartı bakiyem ve promosyon kodum var şimdiden teşekkürler.
Ben birkaç tane buldum bunlar nasıldır veya daha iyi bir öneriniz varsa ne tavsiye edersiniz?

Logitech G G102 kablolu oyuncu mouse, Lightsync RGB aydınlatma, 8.000 DPI, 6 programlanabilir tuş, siyah Amazon.com.tr

Rampage SMX-52 broker USB siyah RGB ışıklı 7200 DPI Gaming oyuncu mouse Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Sorum başlıktaki gibidir. Kablolu kablosuz fark etmez RGB olsun yeter bir de Amazon üzerinden olursa sevinirim. Hediye kartı bakiyem ve promosyon kodum var şimdiden teşekkürler.
Ben birkaç tane buldum bunlar nasıldır veya daha iyi bir öneriniz varsa ne tavsiye edersiniz?

Logitech G G102 kablolu oyuncu mouse, Lightsync RGB aydınlatma, 8.000 DPI, 6 programlanabilir tuş, siyah Amazon.com.tr

Rampage SMX-52 broker USB siyah RGB ışıklı 7200 DPI Gaming oyuncu mouse Amazon.com.tr
Belirttiğiniz ürünlerin hiçbirini almayın, illa Amazon'dan alacaksanız da;
Bu bütçede Amazon'dan alınacak başka mantıklı bir fare olduğunu sanmıyorum.

SteelSeries Rival 3 güzel.

@624739 neden üzgün emojisi koydunuz.

Parasını çöpemi atmış olur hocam isterseniz araştırın gayet güzel bir mouse.
Ben araştırmalarım ve kullanım deneyimlerimin sonucunda zaten bu çeşit yorumlarda bulunuyorum, bilmeden hiçbir konuda yorum yapmam. Asıl sizler benim fare kategorisinde yer alan mesajlarımı isterseniz bir araştırın.

Geri
Yukarı