800 TL'ye protein tozu önerisi

BERAT1947

Decapat
Daha fazla  
800 TL'yi geçmeyecek protein tozu önerisi. 30 servisten fazla bulunur mu o fiyata?

Son düzenleyen: Moderatör:
Supplementler,Hardline,Bigjoy,Scitec. Kalitesiz ama yüksek servis diyorsan BeWolf kullanan arkadaşım vardı. Şahsen bende Scitec var çok gerekli bulmuyorum protein tozunu profesyonel yapmıyorsan. Creatin ideal.

Üst seviye bir ürün, hammaddesi kaliteli. İndirim kodlarıyla 500 liraya kadar gelebiliyor, aromaları da gayet guzel. Gofretliyi kullanıyorum, memnunum.

Supplementler, Hardline, bigjoy, Scitec. Kalitesiz ama yüksek servis diyorsan bewolf kullanan arkadaşım vardı. Şahsen bende Scitec var çok gerekli bulmuyorum protein tozunu profesyonel yapmıyorsan. Creatin ideal.

Şu anda creatine var elimde ayrıyeten almama gerek yok mu sizce.

Üst seviye bir ürün, hammaddesi kaliteli. İndirim kodlarıyla 500 liraya kadar gelebiliyor, aromaları da gayet guzel. Gofretliyi kullanıyorum, memnunum.

Teşekkürler bakacağım.

Şu anda creatine var elimde ayrıyeten almama gerek yok mu sizce.
Gün içinde gerekli protein ihtiyacınızı karşılıyorsanız protein tozu sadece bir para israfı, creatine ile devam edebilirsiniz. Karşılayamıyorsanız veya diyet yapıyor olursunuz, diyet içinde çeşitlilik istersiniz o zaman da mantıklı olabilir.

Gün içinde gerekli protein ihtiyacınızı karşılıyorsanız protein tozu sadece bir para israfı, creatine ile devam edebilirsiniz. Karşılayamıyorsanız veya diyet yapıyor olursunuz, diyet içinde çeşitlilik istersiniz o zaman da mantıklı olabilir.

Yok hocam protein fazla almıyorum o zaman almak mantıklı.

Üst seviye bir ürün falan değil.

Üst seviye bir ürün değil hele hammaddesi de kaliteli değil, ast*san gibi çöp bir üreticiden alıyor hammaddeyi.

Supplementler.Com Whey Protein 1000 Gr - Protein Tozu - Whey Protein (hammadde volac , mochalısını öneririm.)

Geri
Yukarı