800 TL'ye Sapphire HD 6850 almak mantıklı mı?

awera

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selam bilgisayarımda bir adet NVIDIA GTX 760 vardı fakat arızalandı. Tamiri için 300-400 TL gibi rakamlar gerekiyormuş üstelik 1 gün sonra bozulmayacağının hiçbir garantisi yokmuş. Bu yüzden beni 1-2 ay idare edecek yeni bir ekran kartı arayışına çıktım. Sapphire HD 6850 modelini satan birini buldum en son 800 diyor fakat çok emin olamadım almaya. Sizce şu an bu kart bu fiyata alınır mı? Ne diyorsunuz? Oynadığım oyunlar Valorant, League of Legends, albion Online tarzı çok ağır sistem gerektirmeyen oyunlar. Dediğim gibi 1-2 ay idare edeceğim daha sonra yeni bir sistem alacağım. Muhtemelen önceki sistemimi de elimden çıkarırım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Dostlar selam bilgisayarımda bir adet NVIDIA GTX 760 vardı fakat arızalandı. Tamiri için 300-400 TL gibi rakamlar gerekiyormuş üstelik 1 gün sonra bozulmayacağının hiçbir garantisi yokmuş. Bu yüzden beni 1-2 ay idare edecek yeni bir ekran kartı arayışına çıktım. Sapphire HD 6850 modelini satan birini buldum en son 800 diyor fakat çok emin olamadım almaya. Sizce şu an bu kart bu fiyata alınır mı? Ne diyorsunuz? Oynadığım oyunlar Valorant, League of Legends, albion Online tarzı çok ağır sistem gerektirmeyen oyunlar. Dediğim gibi 1-2 ay idare edeceğim daha sonra yeni bir sistem alacağım. Muhtemelen önceki sistemimi de elimden çıkarırım. Yorumlarınızı bekliyorum.

750 Ti bulabilirsin o fiyata. Hatta 900TL'ye RX460 OEM bile satılmaya başlandı.

Ben benim 6970'i arkadaşa 400 liraya satmıştım hemde ekran kartlarının en uçuşta olduğu dönem. Tabi arkadaş olduğundan bir miktar uygun olsun diye düşündüm ama ne bileyim yani 6850 için 800 lira istemek çok abes bence hele de şuan kartlar ucuzlamışken.

750 Ti bulabilirsin o fiyata. Hatta 900TL'ye RX460 OEM bile satılmaya başlandı.

Mümkünse bütçeyi biraz daha yükselterek OEM RX 460 alabilirsiniz, ekstra güç girişi olmadığı için GTX 760 vb. kartlara göre arızalanma oranı daha düşük.

Ben benim 6970'i arkadaşa 400 liraya satmıştım hem de ekran kartlarının en uçuşta olduğu dönem. Tabii arkadaş olduğundan bir miktar uygun olsun diye düşündüm ama ne bileyim yani 6850 için 800 lira istemek çok abes bence hele de şu an kartlar ucuzlamışken.

Teşekkürler dostlar 750 Ti o fiyata satan göremedim RX 460 da istediğim düzeyden bir tık yukarı bir ekran kartı. Şu an için beni idare edecek düşük güçte bir kart arıyorum dediğim gibi sizce bu HD 6850'yi 600 650 TL civarına pazarlıkla indirsem yine de alınmaz mı diyosunuz?

Teşekkürler dostlar 750 Ti o fiyata satan göremedim RX 460 da istediğim düzeyden bir tık yukarı bir ekran kartı. Şu an için beni idare edecek düşük güçte bir kart arıyorum dediğim gibi sizce bu HD 6850'yi 600 650 TL civarına pazarlıkla indirsem yine de alınmaz mı diyosunuz?

600TL civarına alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı