800 TL'ye SATA 3 SSD önerisi

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Biraz araştırdım, yine burada bazı arkadaşlar Samsung 870 EVO model SSD'sini önermiş, 250 GB'lık modeli de 800 TL civarı zaten.
Ama bana nedense fiyatına göre verdiği alan çok az geldi, yani diğer SSD'lere göre.
Şöyle bir SSD buldum, SSD'lerden çok anlamıyorum iyi mi kötü mü diye, eğer kötü diğer Samsung'unkine ya da başka bir SSD'ye yöneleceğim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

bütçe artarsa

Son düzenleme:
Fiyatını yükseltmeyi düşünürseniz

Biraz araştırdım, yine burada bazı arkadaşlar Samsung 870 EVO model SSD'sini önermiş, 250 GB'lık modeli de 800 TL civarı zaten.
Ama bana nedense fiyatına göre verdiği alan çok az geldi, yani diğer SSD'lere göre.
Şöyle bir SSD buldum, SSD'lerden çok anlamıyorum iyi mi kötü mü diye, eğer kötü diğer Samsung'unkine ya da başka bir SSD'ye yöneleceğim.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Amazon'da indirim vardı 250 GB 530 TL'ye ben aldım bir tane ama indirim bitti şimdi 500 GB da indirim var. Son gün indirim için. Prime ilk ay ücretsiz zaten. Almayı düşünürsen acale at bu gece bitiyor kampanya.

Fiyatını yükseltmeyi düşünürseniz

Ben de SSD almadan önce netten bayağı bir araştırdım scandisk i pek önermiyor. Gerek inceleme yapan kanallar gerek kullanıcılar olsun pek tavsiye edilmiyor. Samsung herkesin ortak tercihi.

Geri
Yukarı