800₺'ye PSU dahil kasa önerisi

Evet kasayı kullananlar kasa kapağı kapalıyken 10 dereceye kadar farklar gördüklerinden bahsetmişler bu bariz bir sorun

Dark flash iyi bir kasa gibi de, görüntü olarak fazla civcivli. Ben daha çok metalik sade görüntü taraftarıyım. Gaming tarzı tasarımlar çok açmıyor beni

XPG Invader düşünebilirsiniz, sadece alt kısmında led bulunuyor ve hava akışında tatmin edici.

Düzenleme; 3 hafta önce fiyatı 450'ydi şimdi 530 olmuş.

Bu iki ürün sizce nasıl olur?
Güzel olur, kasa Darkflash Aquarius'un çok benzeri. PSU hakkında konuşmama gerek yok zaten, 500-600 lira bandında alınabilecek en iyi PSU'lardan birisi.

Bu iki ürün sizce nasıl olur?
Güzel hocam hava akışı gerçekten güzel bir kasa.

Burada daha yenisi var.
Teşekkür ederim artık eski rehberin yıldızını kaldırıp bu URL ye yıldız koyabilirim saolun. :D

Evet 450 olsa direkt alırdım, tasarımı çok hoşuma gitti.
İndirimlerde 450 civarı oluyor, Akakçe'de fiyat takibi kısmında görebilirsiniz. Gaming Gecesi'ni takip edin, tekrar düşerse yakalayın mutlaka. Yanına 2 fan daha alırsanız gerçekten müthiş bir hava akışına sahip oluyor, ben de almayı düşünüyorum.

Bu ikiliyi alın derim ben size.

Cooler Master pek önermem açıkçası. Eski fiyatında olsaydı önerirdim ancak albenisi kalmadı. Kasa dar, kablolama kanalları çok dar kablolama yapması işkence, hava akışı keza çok kötü olmasa da iyi de değil.

Para verilmez şu durumda hoşunuza gitmesin bence. :D

Biraz daha çıkarım derseniz basın parayı Pylon 550W yanına invader alın geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı