8000-10000₺ Arasında Laptop Önerisi

xClaush

Hectopat
Mimarlık bölümü için laptop alacağım. Bütçemin üst limitini 12 bin ₺ olarak düşünüyorum.

Casper istemiyorum. Büyük bir fark olmadığı sürece monster da tercih etmek istemiyorum.

Ayrıca evet o paraya masaüstü toplarım çok da güzel olur ama ben dizüstü bilgisayar alacağım.

Ne önerirsiniz?

Blaster 7TN | Game Garaj Bu fiyata daha iyisini bulursanız tebrik ederim.Ayrıca forumda markadan memnun kalmayan insan yok.
İsterseniz 120hz monitör modeline de bakabilirsiniz.
Eknot:Bu fiyat bazında hep i5 9500h ve GTX1650 var.

O paraya çok sağlam masaüstü toplarsınız(!)

Şaka bir yana benim önerim şu olur. Bütçenizin makas aralığı epey fazla. Önerdiğim laptop da 10300 TL. Eğer 10.000'i geçemem diyorsanız daha ucuz bir şeyler de önerebilirim.

MSI GF63 Thin 10SCXR-216XTR i7-10750H 8 GB DDR4 GTX1650 GDDR6 4 GB 512 GB SSD 15.6" FHD dos notebook oyun ve ders için alıyorsanız bunu önerebilirim ama tabii monster olur diyorsanız monster alabilirsiniz

O paraya çok sağlam masaüstü toplarsınız(!)

Şaka bir yana benim önerim şu olur. Bütçenizin makas aralığı epey fazla. Önerdiğim laptop da 10300 TL. Eğer 10.000'i geçemem diyorsanız daha ucuz bir şeyler de önerebilirim.

Öneriniz çok iyi fakat intel 10. nesil mobil işlemciler gerçekten çok ısınıyor yer yer 100 dereceye kadar çıkabiliyor.

Öneriniz çok iyi fakat intel 10. nesil mobil işlemciler gerçekten çok ısınıyor yer yer 100 dereceye kadar çıkabiliyor.
Yazılım güncellemesi ile düzeltebilir bunu Intel. Ya da ısındığı durumlarda küçük UV'lar iş görebilir. İşlemci ısınıyor diye ekran kartınan feragat etmem açıkçası.

Yazılım güncellemesi ile düzeltebilir bunu Intel. Ya da ısındığı durumlarda küçük UV'lar iş görebilir. İşlemci ısınıyor diye ekran kartınan feragat etmem açıkçası.
Merhaba ben size ekran kartından feragat edin diye bir şey söylemedim sadece arkadaşa bilgi verdim verdiğiniz bu tepki aşırı saçma ve gereksiz.

Merhaba ben size ekran kartından feragat edin diye bir şey söylemedim sadece arkadaşa bilgi verdim verdiğiniz bu tepki aşırı saçma ve gereksiz.
Tepki derken? Tepki göstermedim ben. Siz ısınıyor dediniz ben de çözüm yolu önerdim. Tam olarak hangisi saçma ve gereksiz olan? Normal bir şekilde birilerine cevap da veremez olduk herkes agresif. Konuyu takipten çıkıyorum.

Geri
Yukarı