8000-10000 TL telefon önerisi

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum artık bu fiyata akıllı telefon bile zor.
-Vurulma ve düşmeye dayanıklı.
-Suya dayanıklı.
-Oyun için değil.
-Bataryası iyi.
-Günlük hayatta kullanma.
-İşletim sistemi güçlü.
-128 GB depolama.
-Kamerası iyi.
-Uzun süre kullanılma.

Oyun için değilse o kadar para vermene gerek yok. A33 al ben bugün aldım buradaki arkadaşın önerisi ile gayet hoşuma gitti 3.5 saate %50'den %20'ye düştü pili.

Öneren arkadaş @BERWAR burada ise o sana cevap verir.

Bu arada telefon elimdeydi 3.5 saat öyle gitti. 1 saatte de telefon %100 oluyor.

Son düzenleme:
Biliyorum artık bu fiyata akıllı telefon bile zor.
-Vurulma ve düşmeye dayanıklı.
-Suya dayanıklı.
-Oyun için değil.
-Bataryası iyi.
-Günlük hayatta kullanma.
-İşletim sistemi güçlü.
-128 GB depolama.
-Kamerası iyi.
-Uzun süre kullanılma.

Güncel ve iyi bir telefon.

Güncel ve iyi bir telefon.

Kardeş neyi beğenmedin merak etim. 5600 aldım fiyatına göre gayet yeterli telefon. Ayrıca arkadaş oyun için almıyor. Çok rahat 3 4 sene götürür ki güncel telefon. Video izledim sesli bir şekilde müzik dinledim ki sesi gayet akıcı ve güzel geliyor. Tekrarlıyorum fiyatına göre çok güzel bir telefon. Kamerası kötü değil net ve güzel çekiyor bunu da ekleyeyim.

Adamın bütçesi varken niye A33 alsın? S21 alsın yoluna baksın işte. Oyun oynamayacak oluşu, daha iyi bir entegre çipe sahip telefon almaması gerektiği anlamına gelmiyor. Daha yüksek bir cihaz, sadece daha yüksek entegre çip vadetmez.

Adamın bütçesi varken niye A33 alsın? S21 alsın yoluna baksın işte. Oyun oynamayacak oluşu, daha iyi bir entegre çipe sahip telefon almaması gerektiği anlamına gelmiyor. Daha yüksek bir cihaz, sadece daha yüksek entegre çip vadetmez.

Kardeşim kaliteli alacaksan yüksek paraya bana göre iPhone. Gene bana göre Android de yüksek kavramı bana göre gereksiz.

Kardeşim kaliteli alacaksan yüksek paraya bana göre iPhone. Gene bana göre Android'de yüksek kavramı bana göre gereksiz.
10.000 liraya iPhone varsa neden olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı