8000-10000 TL telefon önerisi

Bütçe
8.000-10.000

OwlWithBeard

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ağırlık oyun oynanacak, ekranı AMOLED, oynadıkça şişmeyecek bir telefon almak mümkün müdür bu fiyat bandında? S21 FE ve S21 Plus 5G dikkatimi çekiyor ancak S20 FE çok fazla thorttle yaptığını bildiğim için şüphelerim var.
Kamerasının şahane olmasına gerek yok, olursa iyi olur ama bütçe belli, olmazsa da üzülmem.
Not: Ağırlıklı olarak PUBG oynanacak, ekran görüntüsü alınacak.

S20 FE Snapdragon alabilirsin. Onda Exynos modeli gibi throotling sorunu yok. S21 FE modeline de bakabilirsin. Oyun için Iphone 11 daha iyi olur ama AMOLED değil.
Snapdragon modelinde olduğu söyleniyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda örneği var, yoksa şahane telefon, hiç düşünmez alırdım.

Snapdragon modelinde olduğu söyleniyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda örneği var, yoksa şahane telefon, hiç düşünmez alırdım.
Videoya göre bence değerler normal. 128/6 Snapdragon modeli bence şuan Türkiye'de ki en fiyat/performans modellerinden biri. Ben ama güncellemelerden dolayı bütçeniz de 10.000'e kadar uzanıyorsa S21 FE almanızdan tarafım ama 10.000'i de biraz aşarım derseniz Iphone 11 oyun açısından bu iki cihazdan daha stabildir. Mesela Iphone 11 Genshin Impact'ı falan son ayarlarda çatır çutur oynatıyor iken güncel Android modellerde son ayarlarda fps dalgalanmaları görebiliyoruz. Güncelleme olarak da daha eski olmasına rağmen 11'in önü daha açık.

Ulaştığı sıcaklık değerleri normal. 3 4 saat sonra performans düşümü anormal değil açıkçası. Bu video yayınlanırken GOS yüzünden telefonun performansını kısıtlıyordu. GOS kalktı artık ama pek bir FPS etkisi olmadı açıkçası. Exynos 2100 modelinin de termal verimliliği SD 888 kadar iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı