8000 - 10500₺ arası telefon tavsiyesi

Bütçe
8000₺-10500₺

theladi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, telefon almak istiyorum ancak telefonlar hakkında çok bilgim yok. 8000₺ bütçem var, 10500₺'e kadar da verebilirim. Telefonun diğer telefonlardan ayıran belirgin bir özelliği olursa güzel olur. Batarya 4500 mAh ve üzeri olursa da güzel olur. RAM bellek ileriye dönük olarak 8 GB RAM ve üzeri olmalı. Depolama çok önemli değil. Telefonu uzun sure kullanmak istiyorum. Masraf vs. çıkmasını istemiyorum. iPhone ve 2.el olmazsa daha iyi olur.

Dipnot: Uzun süredir Nokia C3-01, 5 kullanıyorum, memnunum ancak güncel sosyal medyadaları kaldıramıyor. Symbian S40, 128MB bellek 1GHz CPU, yaklaşık 3 inç ekran ve numerik tuş takımı.

Merhaba, telefon almak istiyorum ancak telefonlar hakkında çok bilgim yok. 8000₺ bütçem var, 10500₺'e kadar da verebilirim. Telefonun diğer telefonlardan ayıran belirgin bir özelliği olursa güzel olur. Batarya 4500 mAh ve üzeri olursa da güzel olur. RAM bellek ileriye dönük olarak 8 GB RAM ve üzeri olmalı. Depolama çok önemli değil. Telefonu uzun sure kullanmak istiyorum. Masraf vs. çıkmasını istemiyorum. iPhone ve 2.el olmazsa daha iyi olur.

Dipnot: Uzun süredir Nokia C3-01, 5 kullanıyorum, memnunum ancak güncel sosyal medyadaları kaldıramıyor. Symbian S40, 128MB bellek 1GHz CPU, yaklaşık 3 inç ekran ve numerik tuş takımı.

S20 FE 8/256 GB öneririm.

A53 kullanıcısı olarak, öneririm. Samsung 4 yıl güncelleme sözü vermişti. Kabaca Android 16'yı da alacak yani. Ayrıca telefona ayda 1 kere güvenlik güncellemesi geliyor. Sorularınızı alabirim. Tek sorunu yazın oyun oynarken ısınması diyebilirim.

Öncelikleriniz nedir? Hiz, kamera, oyun vs.

Günlük kullanım. Ve batarya.

A53 kullanıcısı olarak, öneririm. Samsung 4 yıl güncelleme sözü vermişti. Kabaca Android 16'yı da alacak yani. Ayrıca telefona ayda 1 kere güvenlik güncellemesi geliyor. Sorularınızı alabirim. Tek sorunu yazın oyun oynarken hangi.

Bir de küçük ekranlı telefonları seviyorum.

Günlük kullanım. Ve batarya.
Ben şahsen S20 FE tercih ederim. Kamera ve İşlemcisi daha iyi. Akıcı ve kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz. A34'te var lakin aradaki fiyat farkı fazla olmadığı için S20 FE daha mantıklı. Tek eksi tarafı güncel bir cihaz değil.

Küçük telefon seviyorum demişsiniz. İkinci el olarak iPhone SE2 veya SE3'e bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı