Rehber 8000-15000TL laptop tavsiyeleri

Hocam 12-13k arasında GF75'in GL kasaya olan kalitesizliği dolayısıyla yanındaki taç işareti dışında her şey mükemmel bence elinize sağlık.
İsteğinize bağlı olarak Stealth kasalarda eklenebilir. Birazdan bilgisayara geçince link eklerim.

Hocam 12-13k arasında GF75'in GL kasaya olan kalitesizliği dolayısıyla yanındaki taç işareti dışında her şey mükemmel bence elinize sağlık.
İsteğinize bağlı olarak Stealth kasalarda eklenebilir. Birazdan bilgisayara geçince link eklerim.
Evet, onu değiştirecektim ancak değiştirme butonu çıkmıyor maalesef. Stealth kasaları düşünmedim çünkü bunu yaparken amacım sadece oyun amaçlı laptopları yapmaktı, inceliğe önem vermedim. Teşekkürler.
Ultrabook tavsiye listesi hazırlamayı düşünür müydünüz? Veya böyle bir liste var mı?
Ultrabooklar hakkında pek bilgi sahibi değilim maalesef.
Sponsor Lenovo :D.

Monster çıkarmanız tavsiyem GameGaraj laptoplar bile daha iyi.
Monster'ın iyi kasalarını ekledim listeye.

Evet, onu değiştirecektim ancak değiştirme butonu çıkmıyor maalesef. Stealth kasaları düşünmedim çünkü bunu yaparken amacım sadece oyun amaçlı laptopları yapmaktı, inceliğe önem vermedim. Teşekkürler.
Haklısınız hocam. GS66'nın muadili ürün var gibi ama işin içine 17.3" isteyenler girince GS75 güzel bir alternatif gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı