Oyun programlama eğitmeni YouTuber "brackeys", Godot Engine ile geri döndü

Aslan Mert

Centipat
Unity'nin assolisti diyebileceğimiz, Unity üzerine 400'ü aşkın eğitim videosu paylaşmış ve 1.7 milyon kadar takipçiye sahip YouTuber Brackeys az öncesine kadar yaklaşık 3 yıldır video paylaşmamıştı.

Yeni paylaştığı videosunda açık kaynak programların yararlarına değinen Brackeys bundan sonra eğitim videolarına Godot motoru üzerinden devam edeceğini açıklayıp ilk kapsamlı videonun önümüzdeki hafta yayınlanacağı duyurusunda bulundu.

Son zamanlar da bende programlama ile alakalı kurslar izliyorum "1 milyon istihdam" adlı bir web sitesinde. Oradaki videolar Türkçe tabii. Önerdiğin kanala da baktım güzel kanala benziyor fakat alt yazı olarak "otomatik çeviri" seçeneği mevcut. Otomatik çeviri olduğu için bazı noktaları anlamakta güçlük çeker miyim sence?

@CyHan_Atalay üzgünüm, bu soruna cevap verebileceğimi sanmıyorum ancak Türkçe olarak Unity-Unreal için "mergen - oyun geliştirme kanalı"nı, Unreal için ise çok beğendiğim "bufuak" ve programlama dışı sektörel bilgi için "loremipsum" kanallarına bakabilirsin.

İngilizce, programlama sektoründe çok büyük rahatlık. Bak Türkçe anca iki kaynak sunabildim İngilizce olsa çok kaliteli Unreal özelinde Ali elzoheory, gorka, Unreal university, codelikeme ve daha birçoğu diye sayabileceğim kanallar var. Bu yüzden mutlaka İngilizcenizi de geliştirmeye çalışın.

@CyHan_Atalay üzgünüm, bu soruna cevap verebileceğimi sanmıyorum ancak Türkçe olarak Unity-Unreal için "mergen - oyun geliştirme kanalı"nı, Unreal için ise çok beğendiğim "bufuak" ve programlama dışı sektörel bilgi için "loremipsum" kanallarına bakabilirsin.

İngilizce, programlama sektoründe çok büyük rahatlık. Bak Türkçe anca iki kaynak sunabildim İngilizce olsa çok kaliteli Unreal özelinde Ali elzoheory, gorka, Unreal university, codelikeme ve daha birçoğu diye sayabileceğim kanallar var. Bu yüzden mutlaka İngilizcenizi de geliştirmeye çalışın.
Çok teşekkür ederim öneriler ve bilgiler için. İngilizceyi kısa zamanda çözeceğim inşallah :D

Yeni konular

Geri
Yukarı