8000 - 8500 TL masaüstü sistem toplama

• Konuyu başlatan Dot
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 1B
Dual zaten benim attığım. Monitor dahil 9000 bütçe diyorsan kesinlikle attığım sistemi değerlendir su an daha uyguna çok zor bulman. 1 TB daha SSD ve işlemci soğutucu eklersin ilerde eksik kalmaz.
Single kit yazıyor.
Single kit yazıyor.
Pardon ben yanlış görmüşüm.
Peki benim hazırladığım/hazırlamaya çalıştığım bu sistem yükseltilebilir mi? Yani ilerde güncelleme yapmak istesem müsait midir bu duruma? Pek anlamıyorum da ondan bu kadar çok soruyorum kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Single.png
    Single.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 24
Tamam en iyi sen biliyorsun.
F olanlarda Intel Turbo Boost teknolojisi vardır. OC olmaz dahili ekran kartı yoktur.
Dostum anlamak mı istemiyorsun anlamadım. Ben sadece dahili ekran kartı yok dedim. OC yapılabilir gibi bir şey dediğimi hatırlamıyorum. Sizin mesajınızda dahili ekran kartı yoktur diye bir şey yazmıyordu ben yazdıktan sonra mesajınızı düzenlemişsiniz fakat hala bana laf atıyorsunuz 😃

Yazdıktan 5 saniye sonra düzenledim ve sen sadece dahili ekran kartı olmadığı anlamına geliyor demişsin OC'den bahsetmemişsin bile.
Tamam dostum en çok bilen sensin laf anlatamıyoruz. K serisi olamayan Intel işlemcilere OC yapılmaz zaten ki sen zaten bunu yazmışsın. Fakat arkadaş F'in ne anlama geldiğini sormuş. F, OC yapılamaz değil dahili ekran kartı bulunmuyor demek. Sen ilk başta sadece OC yapılamaz yazmıştın yani F'in ne anlama geldiğini değil. Hatanı kabul etmek yerine hala üste çıkmaya çalışıyorsun.

us
Single kit yazıyor.

Pardon ben yanlış görmüşüm.
Peki benim hazırladığım/hazırlamaya çalıştığım bu sistem yükseltilebilir mi? Yani ilerde güncelleme yapmak istesem müsait midir bu duruma? Pek anlamıyorum da ondan bu kadar çok soruyorum kusura bakmayın.
usta sen benim attığım sistemi al overclock inventus tarafından yapılıyor birde attığım sistemi toplamaya kalkışsan daha fazla eder ben teker teker hesapladım. Elraenn Jugularis - inventus

Aslında ben de GTX1660 düşünüyordum fakat RX580 nedense aklımı çeldi.

Sen dediğim gibi GTX 1650 Super veya 1660 düşün emin ol pişman olmicaksın. Bir de ürünü parça parça getirtürsen 1K daha ucuz gelebilir. Kendin çok rahat toplayabilirsin videolar izleyerek. 1K ucuza bana o sistem gelse arkadaşların dediği gibi bir tık üstü ekran kartlarına bakabilirsin ama 1660 iyidir.

Geri
Yukarı