8000-9000 TL arası ekran kartı önerisi

AMD ekran kartı alacaksan bil derim bu sadece bendemi var yoksa diğer kartlardada var mı bilmiyorum ama forumlarda okudugumda AMD'lerin çogunda oldugunu okudum olay şu PC de sekmeler arasında geçiş yaparken ekran kararıyor sonra bembeyaz oluyor sorun bu ve her zaman oluyor ben şu an geçiçi olarak bir çözüm buldum ekran kartını resetliyorum.

3 AMD kart değiştim hiç dediğinizi yaşamadım açıkçası.

Yatırım amaçlı alınabilir bence. Ya da oyunların grafik ihtiyacı arttıkça darboğaz da kapanır.

Buradan gidilecek nokta AM5 soket olunca konu sahibi uzun süre elleşmez diye düşündüm. 2K'da kullanacaksa tabii 6800 XT çok daha iyi bir seçenek.

AMD ekran kartı alacaksan bil derim bu sadece bendemi var yoksa diğer kartlardada var mı bilmiyorum ama forumlarda okudugumda AMD'lerin çogunda oldugunu okudum olay şu PC de sekmeler arasında geçiş yaparken ekran kararıyor sonra bembeyaz oluyor sorun bu ve her zaman oluyor ben şu an geçiçi olarak bir çözüm buldum ekran kartını resetliyorum.
2 AMD kart kullandım, ikisinde de yaşamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu şekil oluyor ve bende sürekli oluyor.

Vallahi 4060 Ti ile 4070 kullandım Chrome kullanırken tepede siyah kareler oluşup gidiyor, bunlarda da bu kronik sorun var. İlginçtir öncesinde 6600 XT kullanırken hiç sekmeler arası sorun yaşamadım.

Bende 2 kart kullandım AMD ama size denk gelmemiş olabilir bilmem kullandıgım kartlar R7 240 RX 6500 XT bu 2karttada oldu ileride satıp 3060 geçeceğim direk.
İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu şekil oluyor ve bende sürekli oluyor.
Başka monitörde denediniz mi

Vallahi 4060 Ti ile 4070 kullandım Chrome kullanırken tepede siyah kareler oluşup gidiyor, bunlarda da bu kronik sorun var. İlginçtir öncesinde 6600 XT kullanırken hiç sekmeler arası sorun yaşamadım.

Benim R7 240'ta sorun vardır diye düşünüp 6500XT aldım bundan da aynı sorun var artık tek son NVIDIA benim için :D

İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi.

Başka monitörde denediniz mi?

Bende 1650 ve 1660 Super kullandım ikisini de 5 6 ay kullandım 2sindede hiçbir şey olmadı bende buna şaşırdım.

Benim R7 240'ta sorun vardır diye düşünüp 6500XT aldım bundan da aynı sorun var artık tek son NVIDIA benim için :D

Bende 1650 ve 1660 Super kullandım ikisini de 5 6 ay kullandım 2sindede hiçbir şey olmadı bende buna şaşırdım.
Bende r7 250 var 8. Senesine girdi 0 almıştım zamanında valorantta 1 kere çöküp sonra o gün çökmeme harici başka bir sorun yaşatmadı

RTX 4000 serisi alma o vakit, çok kısa süreliğine 3060 kullanmıştım mesela hiç onda olmamıştı bu Chrome kullanırken tepede görüntünün rastgele yamulma olayı ama 4000 serisinde kronik. Başka kullanıcılardan da çok duydum.

Tabii diğer tarayıcılarda olup olmadığını bilmiyorum, ben el mahkum Chrome kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı