8000-9000 TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan Utuutu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 726

Utuutu

Femtopat
Gençler daha bugün Monster'in de zam yapmasıyla beraber resmen alacak laptop kalmadi. Bana acilen 1650 Ti ya da tercihen 1650 Refresh veya daha iyi bir kartlı laptop önerir mısınız? Eğer bildiğiniz saklı bir cevher varsa söyleyin iyi özellikli uygun fiyatlı bir Gaming laptop lazım.

Reis bu laptop güzel hoş da acer in teknik servisine ne kadar güvenebilirim ve içine ram hdd felan eklesem garantisi bozulur mu ki acaba yani monster istememdeki en büyük faktör teknik servis ve garantideki esneklikti

Reis bu laptop güzel hoş da Acer'in teknik servisine ne kadar güvenebilirim ve içine RAM HDD falan eklesem garantisi bozulur mu ki acaba yani Monster istememdeki en büyük faktör teknik servis ve garantideki esneklikti.

Onu tam bilmiyorum hocam bir araştırmak lazım ama Acer'in yetkili servisi çok kötü değil diye duymuştum. Ben MSI kullanıyorum, MSI'ın yetkili servisi daha katıdır diğer markalara göre ama MSI bile upgrade yapmaya müsaade ediyor garanti dışı kalmıyor. Acer nasıldır bilemem bir araştırın isterseniz. Ama bu PC fiyatına göre en iyisi bence 144 Hz ekranı var.

Onu tam bilmiyorum hocam bir araştırmak lazım ama Acer'in yetkili servisi çok kötü değil diye duymuştum. Ben MSI kullanıyorum, MSI'ın yetkili servisi daha katıdır diğer markalara göre ama MSI bile upgrade yapmaya müsaade ediyor garanti dışı kalmıyor. Acer nasıldır bilemem bir araştırın isterseniz. Ama bu PC fiyatına göre en iyisi bence 144 Hz ekranı var.

Geri
Yukarı