8000-9000 TL laptop önerisi

BeratAydın

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 8000-9000 TL arası laptop arıyorum.
RAM'i 16 GB istiyorum.
Ekran kartı en düşük 1650 Ti istiyorum.
Isınma sorunu olmasın istiyorum.
Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni model HP Pavilion'lara bakabilirsin. Yeni modellerinde düzelttiler diye biliyorum.
Ayrıca HP soğutması berbat falan değil.

Tanıdığım HP Pavilion Gaming 15-BC017NT kullanıyor bilgisayarın ara sıra ısınmaktan kapandığına bile şahit oldum ben şu an Lenovo Legion Y520 kullanıyorum bilgisayarın güçlü soğutma özelliği var ve gerçekten işe yarıyor üstelikte altına fan koyduğum zaman GTA 5 gibi ağır oyunlarda bile çok nadiren drop yiyorum oda ani olarak. HP'nin yeni serilerini bilmem ama eski serilerinde ısınma sorunu olduğu kesin buna göre seçiminizi yapın.

Tanıdığım HP Pavilion Gaming 15-BC017NT kullanıyor bilgisayarın ara sıra ısınmaktan kapandığına bile şahit oldum ben şu an Lenovo Legion Y520 kullanıyorum bilgisayarın güçlü soğutma özelliği var ve gerçekten işe yarıyor üstelikte altına fan koyduğum zaman GTA 5 gibi ağır oyunlarda bile nadiren drop yiyorum oda ani olarak. HP'nin yeni serilerini bilmem ama eski serilerinde ısınma sorunu olduğu kesin buna göre seçiminizi yapın.

Evet eski serileri sorunlu diye biliyorum Omen ile iyi bir çıkış yaptı ve yeni Pavilion'larda o kadar sorun yok diye biliyorum. Omen kullanıyorum ama Pavilion'daki bilgim kesin değil.
Bana ısınması olmayan aradığım şartlara uygun PC linki atabilir misiniz?

İllaki ısınma olur önemli olan 85 dereceyi aşmaması.
Omen'lar var kendilerinin denklwri başka bir Omen veya MSI ama onlarında fiyatları malum.

Yeni konular

Geri
Yukarı