Gaming kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

HerrAres

Hectopat
Merhaba, kulak üstü kulaklıktan sıkıldığım için kablosuz bir kulak içi kulaklık arayışındayım, FPS oyunları oynamaktayım. Kulaklıktan ses ve mikrofon kalitesi için çok büyük beklentilerim yok tek isteğim dahili mikrofonu bulunması ve kulaklık ile aynı anda düzgün çalışabilmesi. En çekindiğim konu hands Free olayı Bluetooth kulaklıkların çoğunda varmış şimdiki kulak üstü kulaklığımda da mevcut eğer kulaklık ve mikrofunu aynı anda kullanmak istersem ses boğuluyor ve çalışmıyor bende mecburen kablosunu takarak kullanıyorum. Tek beklentim mikrofonu da kablosuz kullanabilmek, fiyat 4-5 bin liraya kadar olabilir ama F/P ürün tercihimdir. Teşekkürler.

Kendim kullanmadim, ses kalitesi vs nasildir herhangi bir fikrim yok ve fiyatini dahi bilmiyorum ama dun tesadufen ROG Cetra TWS SpeedNova diye bir kulaklik gordum. Hem bluetooth hem de kendi type-c alicisiyla wireless olarak kullanilabiliyor. Bahsettigin handsfree olayi bu kulaklikta olmaz. İncelemesi vs vardir arastir istersen.

Kendim kullanmadim, ses kalitesi vs nasildir herhangi bir fikrim yok ve fiyatini dahi bilmiyorum ama dun tesadufen ROG Cetra TWS SpeedNova diye bir kulaklik gordum. Hem bluetooth hem de kendi type-c alicisiyla wireless olarak kullanilabiliyor. Bahsettigin handsfree olayi bu kulaklikta olmaz. İncelemesi vs vardir arastir istersen.
Tam olarak istediğim bu ama fiyatı epey yüksekmiş, yine de teşekkürler. Alternatiflerini araştıracağım.

Kulak içi kablosuzda oyun konusunda pek ürün yok maalesef. Bulsan bile çok kaliteli ürünler olacağını sanmıyorum. Kulak üstü ya da kablolu bir model alamaz mısınız? İstemezseniz yine de yardımcı olmaya çalışırım.

Kulak içi kablosuzda oyun konusunda pek ürün yok maalesef. Bulsan bile çok kaliteli ürünler olacağını sanmıyorum. Kulak üstü ya da kablolu bir model alamaz mısınız? İstemezseniz yine de yardımcı olmaya çalışırım.
Halihazırda var zaten fakat boynumu ağrıtıyor ve rahatsız ediyor bu yüzden araştırıyorum, arkadaşın attığı tam aradığım ürün ama fiyatı biraz yüksek geldi daha ucuz bir alternatif önerebilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Halihazırda var zaten fakat boynumu ağrıtıyor ve rahatsız ediyor bu yüzden araştırıyorum, arkadaşın attığı tam aradığım ürün ama fiyatı biraz yüksek geldi daha ucuz bir alternatif önerebilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Söylediğiniz mikrofon kullanırken sesin bozulmama olayı benim bildiğim hiçbir Bluetooth TWS kulaklıkta yok. Uygun istersen bu model var oyun modu ile gecikmesi bayağı düşüyor. Ama dediğim gibi kablolu bir model daha kaliteli ve F/P olur.

Söylediğiniz mikrofon kullanırken sesin bozulmama olayı benim bildiğim hiçbir Bluetooth TWS kulaklıkta yok. Uygun istersen bu model var oyun modu ile gecikmesi bayağı düşüyor. Ama dediğim gibi kablolu bir model daha kaliteli ve F/P olur.
Kusura bakmayın geç cevap verdim, biraz daha araştırma yaptım istediğim özellikleri veren tek kulaklık buymuş, bu da yeni çıktığı için çok pahalıymış.

Yeni konular

Geri
Yukarı